Já a zase já

13. prosince 2007 v 10:21 | Tracy |  About me&blog
Popravdě ani nevím, co bych vám o sobě měla říct, abyste si nezačali myslet, kdo ví co.Jméno a příjmení: Tereza Jeřábková

Bydliště: Heh, jsem se o prázkách (2008) přestěhovala do malé vesničky u Brna, jmenuje se Nebovidy. To vám asi stejně nic neřekne.

Narozena: 22.9. 1993 je mi sladkých patnáct XD

Zájmy: zamilovala jsem se do HP světa a pořád se mě ještě drží. První rok jsem povídky jen četla, jenže pak mi to nedalo a já to prostě musela zkusit. A další důvod, proč jsem začala psát je, že se mi nelíbili konce některých povídek…..no tak jsem si musela napsat konec, podle mého gusta.
Baví mě tenis, je to prostě skvělej sport a Nadal nebo Federer jsou fakt borci. Já je v telce můžu sledovat hodiny a nepřestane mě to bavit. Miluju tanec, dokážu se při něm odreagovat, vyblbnout, uklidnit, prostě cokoli. Když se nemůžu něco našprtat, tak začnu tančit po pokoji do rytmu odříkávám učivo(nejsem blázen), zabírá to. Baví mě patlat z keramiky a vyrábění šperků taky není k zahození, obzvláště se tak dá ušetřit na dárcích, i když korálky atd. taky nejsou žádná láce.

Nějaký drby: Ve čtvrté třídě jsem hrála princeznu v divadle, už bych nehrála, aspoň ne princeznu. "Svýho" prince jsem z duše nesnášela a on přesto prohlašoval, že spolu chodíme. A moje nejlepší kámoška na mě kvůli tomu byla naštvaná.
Když jsem dělala přijímačky na gympl, tak jsem po prvním testu napsala mamce, že jsem úplnej retard, takže nemám šanci. Teď na ten gympl chodím čtvrtej rok.
Už párkrát se mi stalo, že jsem….s někým rozebírala, někoho koho nemusím….a on mi stál přímo za zadkem. Sranda to byla obzvlášť, když se jednalo o profesora.
Jako malá jsem si hrála na Fantagiro, a teď jsem po strašně dlouhé době, při stěhování, našla ty starý kazety…

Kontakt: e-mail veverkaterka@seznam.cz
icq 375 754 735

/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Envy | Web | 17. prosince 2007 v 21:09 | Reagovat

Já ti dám, že tě otravuju! já ti pomáhám žít!:) Hele já o jedno Jamesovi vím...:) Hele ale teďka to s tím žvaněním moc nejde, když nemůžeš mluvit co?:) Ale sem ráda, že jsi mě zmínila :) no tak až Wrath vloží  1. kapču, tak se pak podívej, ale zatí není ještě dodělanej blogís. jo a nechceš spřátelit? :)

2 Tracy | 18. prosince 2007 v 16:19 | Reagovat

JJ, až bude hotovej blogísek  tak určitě spřátelíme

3 Václav Klaus | 24. prosince 2007 v 11:16 | Reagovat

Je vidět, že čeština není Tvůj koníček... Tolik chyb bych opravdu, ale opravdu nečekal.

4 kika | 6. ledna 2008 v 18:38 | Reagovat

hmm.....není to marry ale merry.....ale detail

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama