Máme rádi muchlovací ráj

15. března 2008 v 13:41 | Tracy |  -Drabbles-
Takže jsem se uvolila napsat prvního drabbla, buďte na mě mírní a okamžitě mě nezaduste kritikou. Když už kritika tak mírná prosím, jsem citlivá duše. No a teď ještě věnování, je pro Keiru Fey, jelikož mně ho zadala. No doufám, že se ti bude líbit. Téma bylo Máme rádi muchovací ráj a slova: koště, kýbl, zbouchl, mánička a všude samé jahody. Můžete posoudit sami, jak moc se mi to povedlo.

"Tichošlape, tys tu holku zbouchnul?"vyvalil James oči,"tys dostal slavnou Miriam Lascotovou?" Tichošlápek jen se samolibým úsměvem kývl, pak si ale plně uvědomil co udělal.
"No ale je to děsná ......., podrobností tě ušetřím jo a ještě něco, měl jsem pocit, že byla panna."řekl Sirius. "No a co ty a Evansová."vyzvídal cassanova.
"No to víš, trvalo mi, než jsem ji přesvědčil, ale vypadá to, že se mnou zítra půjde ahmm,"odmlčel se, asi hledal správná slova,"na menší procházku a pak..."zamnul si ruce. Sirius pokýval hlavou. Tak tohle svědčí za všechno.
"No a kam spolu půjdete?" když si všiml Jamesova nechápavého pohledu dodal,"myslím, kam se spolu zavřete, vždyť ty víš jak to myslím."dloubl do něj loktem Siri.
"No uvažoval jsem o přístěnku na košťata,"začal James,"samozřejmě bych ho trošku upravil." Tichošlápek se na něj nevěřícně podíval, zakroutil hlavou a pronesl:
"Jamesi, Jamesi, co ty neuděláš kvůli jedný máničce."
"Lily není žádná mánička ty, ty."štěkl nasupeně Potter. Sirius po něm hodil jeden z polštářů no a tak začala v Nebelvírské společenské místnosti polštářová bitva. Bojovali všichni proti všem. V tom se ve dveřích objevila naše známá zrzka. Vykulila na to všechno oči, pak se snažila nenápadně zmizet, byla však vtažena do víru bitky a tak se tam mlátili už skoro všichni. Najednou z Lily někdo strhl halenku.
"Hmm, Pottere,"špitla Lily a přejela mu jedním ze svých tenký prstíků rty. James se najednou také ocitl bez košile. Ohlédl se a uviděl Siriuse na zemi a na něm ležela asi tři děvčat. Ten to bere hopem, pomyslil si James.
Zazněly první tóny pomalé lehké skladby a všechna těla se začala pohybovat do rytmu. Na zemi všude plno peří a na nich bosé nohy většinou polonahých nebo málem úplně svlečených studentů. Ne nepodobně na tom byli i Lily a James. Lily už zbývaly jen kalhotky a podprsenka, Jamesovi boxerky s opičkama. Siriuse už nebylo vidno a jeho tři kamarádky jakbysmet.
Bylo opravdu zajímavé pozorovat, jak se to ve spolčence pěkně párovalo a nebo stupinkovalo. V tom se ozvaly vzdálené rázné kroky. A bylo zle, všem došlo, že se blíží Minnie. Lily popadla svoje kusy oblečení, špitla Jamesovi do ucha: "Těším se na zítřek." a zmizela v dívčích ložnicích. To však už do společensky vtrhla rozzuřená Gonagalová.
"Co to,"zajíkla se a chytla za srdce,"okamžitě to tady uklidíte a tenhle váš,"hodila opovržlivý pohled na Remuse a Fedryho, kteří leželi na podlaze o kolo sebe kupu dívek a koukali jak vyoraný myši,"ten váš muchlovaní ráj okamžitě zrušte."sykla.
"Ale paní profesorko, my máme rádi muchlovací ráj."zařval za všeobecného podpoření James a vysloužil si za to školní trest a úbytek Nebelvírských bodů.
Další den ráno všichni vstávali s kocovinou a bolestmi hlavy. Nikdo se neprobudil dříve než ve dvanáct, takže James měl pro nachystání svého překvapení pro Lily dost a dost času. Když už se den chýlil k večeru, vyzvedl James Lily u portrétu a vedl jí rovnou k předurčenému místu. Slibovanou procházku tedy úplně vynechal. Lily se však netvářila, že by jí to nějak extrémně moc vadilo.
"Tak a teď zavři oči."prohlásil James. Lily je zavřela, přesto jí je Jamei radši ještě zajistil svými dlaněmi a vedl jí k přístěnku na košťata. "Už"zahlásil a pustil ji.
"Teda Jamesi, ty ses překonal."zašvitořila Lily a potěšeně přejížděla očima místnost. Všude samé jahody na stříbrných mísách, šampaňské a kruhová postel.
"Dáš si?"zeptal se James a strčil Lily jahodu do pusinky. Padla jedna láhev šampusu a pak i druhá a třetí. Oba se skvěle bavili, James začal Lily líbat a postupně se přesouvali k posteli. V tom James zakopl o koště, pustil Lily na zem a shodil poličku. Rozplácl se na zemi jak dlouhý tak široký a ještě mu na hlavu spadl kýbl. Lily z toho měla třetí vánoce a Jakešův už nejmíň pátý pokus Lil dostat zase skončil fiaskem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Keira Fey | E-mail | Web | 15. března 2008 v 17:44 | Reagovat

xD Mám ráda tenhle muchlovací ráj ;)

2 Cattgirl | E-mail | Web | 16. března 2008 v 0:54 | Reagovat

Tak to je dokonalý XD

3 Maysie | Web | 26. března 2008 v 18:34 | Reagovat

No ty woe, ten konec... =D Je libec xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.