20. kapitola Rande a ples 2/2

11. dubna 2008 v 17:49 | Tracy |  Ta noc, kdy mi vysvitlo slunce
a druhá polovinka, je podle mě o něco zajímavější :-*

"Marry, puč mi prosím řasenku," ozvalo se z koupelny. Lily už dvě hodiny stála před zrcadlem, česala se, líčila se, vyzkoušela miliony řetízků a náhrdelníků. Nakonec si oblékla bíle šaty za krk s velkým rozparkem do poloviny stehna, vlasy vyčesala do drdolu a zajistila bílou stuhou. Na nohy obula stříbrné boty a všechny doplňky, včetně líčení, sladila také do této barvy. Marry prohlásila, že Lily vypadá jako rudovlasý anděl a že by se rovnou mohla vdávat. Zabina se v ložnici neukázala, z toho holky vyvodili, že na ples nejde. Darin si vzala dlouhou tyrkysově modrou róbu a vlasy nechala splývat po zádech. Jediná Marry nevypadala nervózní. Nechala si udělat nádherné černo krvavo rudé šaty s odepínatelnou sukní. Na vršek, černý korzet s rudým šněrováním, navazovala první sukně, dlouhá, splývala kolem nohou. S ní šaty vypadaly jako pravá velká večerní. Druhá sukně byla krátká, jen na jedu stranu se táhl delší třásňovitý cíp. Marry měla vlasy taky v drdolu, opletené černou a červenou stuhou. Lily nevěděla, jak správně vyjádřit ten pocit, ale všechny dnes byly ještě další osobností, nebo prostě jen objevily další část svého já. Vypadaly neuvěřitelně. María si i přes ty tmavé barvy dokázala zachovat ženskost, jemnost a navíc neuvěřitelný sexy vzhled, Darin byla jako mořská víla a Lily jako řecká bohyně. Po těch hrozných dnech, co je Mar pořád jen kritizovala, byla velmi přísná a neústupná, se z ní stala, klidná, sebejistá a nekonfliktní osoba. Marry však ze vnitř zžíraly obavy. O jejich pocitech neměl nikdo nejmenší tušení. Nikdo by to nedokázal stoprocentně vysvětlit a ona sama by to nedokázala správně vyjádři.

Konečně se všechny tři společně vydaly dolů do společenské místnosti. Jakmile James spatřil Lily, spadla mu dolní čelist a nezmohl se na nic jiného než:
"Uehm, ach, eeee!" Lily se zasmála a obtočila mu ruku kolem ramen. Darině nabídl rámě Remus a tak Marry nenápadně nervózně poodstoupila o kousek dál. Při tom do někoho vrazila. Byl to Sirius. V jeho bouřkových očích Marry viděla ty své. Náhle Siriuse něco napadlo.
"Marry-Jane Johansonová, půjdeš se mnou na ples," prohlásil v pokleku na jednom koleně. Mar to vyrazilo dech, ve společenské místnosti bylo docela narváno. A tak se stali středem pozornosti.
"Siriusi, já no," zakoktala se, "Jo půjdu s tebou," usmála se. Sirius si oddechl a postavil se na nohy. Měl červenou košili a kravatu, takže spolu s Marry dokonale ladili.
"Můžeme jí," oznámil Sirius a strčil Marry do vlasů červenou růži, pár lidí začalo tleskat a pískat.
Průvodem šli k Velké síni, žáci ostatních kolejí se už tlačili přede dveřmi. Náhle zazněla hudba, dveře se otevřely. Na noční obloze zářil žlutooranžový kotouč a kolem něho milióny hvězd, celá místnost byla tak zalitá světlem z měsíce, že nebylo potřeba svítit. Jak se později ukázalo, Brumbál tlumil a ostřil světlo, podle situace.
"Všechny vás vítám na vánočním plese," všichni začali tleskat, Brumbál je utišil," než začne soutěž o krále a královnu parketu, chtěl bych poděkovat Maríi-Janette Rojvol Malum a Lilianě Evansové za podílení se na přípravách a Nebelvíru za to připisuji dvě stě bodů," usmál se, síní to zašumělo, mezi všemi se nesla jediná otázka:
"A kdo je ta první osoba?"
"Uvidíte sami," odpověděl neurčitě Brumbál a pokynul k pódiu. Marry si kouzlem zesílila hlas a uvedla jejich skupinu.
"Přeji krásný večer v zajetí hudby a především tance," začala, "jako první bychom vám rádi předvedli pár standardních tanců, ke konci se můžete přidat."
Začala hrát hudba a taneční skupina se začala pohybovat. Všichni žasli a od profesorského stolu, jediného který tady zbyl, se nesly obdivné hlasy. To ale ještě nebylo nic, v porovnání s tím, co se stalo, když si Marry strhla dlouhou sukni a tím odstartovala latinskou část. Kluci pod pódiem hltaly každý ladný ženský pohyb a přihlížející slečny bezmocně a závistivě koukaly. Marry byla nadšená z této druhé pasáže, milovala energii, rytmus a to vše latina splňovala. Se Siriusem vypadali téměř jako profesionálové. A Marry musela uznat, že to Sirimu jde, tančilo se jí s ním skvěle.
K Lily sedící na visuté hrazdě nad pódiem létaly po každé dozpívané písni stovky narychlo vykouzlených květin od pánů dole na parketu. Měla tu noc neuvěřitelný hlas. Když představení skončilo, všichni ještě chvíli obdivně mlčeli a pak síň propukla v nezadržitelný jásot. Marry ještě prohodila pár děkovných slov a skupina slezla z pódia.
Hudební skupina, kterou Mar najala, aby si Lily také mohla zatančit, začala hrát další melodie. Marry a Lily ale zamířily rovnou ke stolu s pitím. Po vyprázdnění pěti skleniček si šly radši sednout. Pánové však se vašak domnívali, že je stroj. Nemohla si odpočinout, co pět minut za ní chodili kluci, jestli si nechce zatančit.
"Úžasná noc nemyslíš, kočičko?!" špitl jí nějaký zastřený hlas přímo do ucha. Marry otočila hlavu a okamžitě dostala uvítací polibek.
"Luciusi, už jsem se lekla, že nepřijdeš," usmála se. Lucius se svůdně zazubil, přešel před křeslo a uklonil se se slovy:
"Slečno Marío-Janette nevěnovala byste mi jeden tanec?" Marry vstala, předvedla bezchybné pukrle a vložila svou ruku do jeho. Vyšli na parket, zrovna začínala hrát nová písnička. (A/N:Ti kdo viděli Zora jistě si vzpomenou na tanec Antonia a Catherine-Zety)
Studenti, dychtiví po každém takovémto představení, po očku pozorovali tanečníky a mírně se pohupovali do rytmu. Lucius si to užíval, doslova hltal Mar očima a pokaždé když mohl, lehce se otřel o její rty nebo šíji. Marry ale taky nezůstávala chladná, nemusela se na kroky soustředit tolik jako Lucius, její nohy jakoby tančily samy. Když skončili ozval se potlesk a nadšený křik, ale Marry zjistila, že není pro ně. V tu samou chvíli totiž dotančili i Lily a James. Lily se lehce červenala a James házel na všechny strany své neodolatelné úsměvy. Mar zamrzelo, že si jejich vystoupení nemohla vychutnat z hlediště. Všichni slezli z pódia. Sirius, v bojové náladě, okamžitě vykročil směrem k Maríi a Luciusovi.
"Kdo tohohle impotentního dementa pozval?" sykl Sirius. Marry blondýnovi obtočila ruku kolem pasu a s ušklebkem prohlásila:
"Ale Blacku, přece sis nemyslel, že tě strpím dýl než pět minut. Luciuse jsem pozvala já!" Lucius měl na tváři chladný výraz.
"Blacku, ty to asi bereš podle hesla: podle sebe soudím tebe. A můžu tě ubezpečit, že já impotent nejsem," protáhl a vítězoslavně se usmál. Sirius protočil oči.
"Ještě jednou ho sem přivedeš a-" hrozil Black.
"A co? Ty bys mi nedokázal ublížit, to přeci dobře víme. To já jsem ta, co by to udělala naprosto s přehledem!" špitla nenávistně a smyslně si olízla rty. Black s nosem trošku nahoru odpochodoval pryč. Lucius a Marry se posadili.
"Takys' nemusel rozvádět tu impotenci," štěkla po chvilce. Lucius ji ale umlčel dalším polibkem. To se ale ozval hlas.
"Nyní vyhlásíme krále a královnu plesu, prosím vás všechny o pozornost." Síní to zašumělo.
"Hlasy poroty byly sečteny a dva páry získaly stejný počet hlasů, proto jsme se rozhodli udělit koruny dvěma králům a jejich královnám," přednesl Brumbál za profesorský sbor. Až teď si Mar všimla, že Lucius není zdaleka jediný, kdo už nechodí do Bradavic a přišel na ples. Mnoho jejích kamarádů si přivedlo partnera, který nebyl ze školy.
"...a těmito páry jsou," Mar se zase vrátila do reality," James Potter a Lily Evansová a dalším Remus Lupin a Darina Lotbaugrová!" křikl Brumbál a začal tleskat. "No a na jejich počest, nebo spíš na svou," usmál se," teď zatančí taneční skupina pod vedením již zmíněné Maríi," uvedl ředitel. Marry si odepla i zbývající sukni. Zbyly jí už jen opravdu hodně krátké kraťásky.
Opět se rozezněla hudba (A/N: step up 2 závěrečný tanec v dešti, kdo viděl, nikdy nezapomene) Marry dávala pozor, aby ani jednou nezaváhala, nedělalo jí to problém, když na Siriuse byla naštvaná, tančení jí šlo líp nebo si to aspoň myslela. Když však přišla na řadu část, ve které partner dělal vlny rukou a partnerka ruku následuje, stalo se něco, co se podle Marry stát nemělo. Pekelně se soustředila, aby šla přesně do rytmu, v tom ji však Sirius prudce přitáhl k sobě, cítil její horký dech a dmoucí se hruď. Políbil ji, ale tak něžně, jako by to tam patřilo. Rozrazil její rty svým jazykem a začal si pohrávat s tím jejím, Marry se zavřenýma očima čekala, co bude dál, štvala sama sebe, že se neubránila, ale naopak, poddala se tomu dokonalému polibku a té jedinečné chvíli. Jakmile se od ní odtrhnul, jakmile si všechno uvědomila, chtěla mu vlepit facku, ale tím by zkazila představení. Pokusila se uklidnit, aby odtančila to, co měla. Ke konci se jí povedlo udělat pár chyb, všem se však tenhle výstup líbil ze všeho nejvíc

"Co to mělo znamenat?" prudce jí chytl za ruku Lucius, Mar se mu vyškubla a běžela pryč z velké síně. V půlce druhé chodby dohnala toho, kterého pro tuto chvíli nenáviděla.
"Ale copak, líbilo se ti to natolik, že si jdeš pro další?" zeptal se Sirius a tvářil se tím nejvítězoslavnějším způsobem. Absolutně nechápal, že tohle se Marry nehodí. Potřebovala Luciuse a city ke komukoli jiném ji mohly zničit. Byla rozlícená, na něho stejně jako na sebe a stejně jako na celý svět. Ale on byl vyvolen jako viník, musel tedy trpět.
"Blacku!" Mar vytáhla hůlku, v dáli uslyšela kroky, to ji ale nevyvedlo z míry. "Krucio!" zařvala a Sirius šel okamžitě k zemi. Chodbou se nesl mučivý výkřik. Nemyslela, že bude křičet tak nahlas, mohlo by ji to prozradit. Rychle kletbu zrušila.
"Hm, takže sečinka radši sado maso," protáhl ztěžka Sirius. Snažil se být vtipný za každé okolnosti.
"Ty toho nenecháš," Marry byla jako šílená," krucio," zařvala znova. Black zase začal příšerně křičet, i když se snažil ovládnout to. Mar už to nevyvedlo z míry, naopak, začínala být ráda, že trpí a pod jejíma rukama, pak ale na konci chodby zahlédla nějakou osobu. Okamžitě zrušila kletbu a chtěla utéct pryč, když v tom ji Sirius chňapl za nohu a ona se natáhla na kamennou podlahu, těsně vedle přístěnku na košťata. Udeřila se do hlavy, ne chvíli byla zmatená. Sirius toho využil, stále ještě sýpající, vytáhl hůlku a cosi zamumlal. Marry se na rukách objevil provaz, než se vůbec stačila bránit.
"Když sado maso, tak sako maso," zubil se už Sirius a odtáhl ji do přístěnku, Marryina hůlka ležela zapomenutá na chodbě.
"Pust mě," křičela Mar a kopala, jak jen mohla.
"Ale ale, ono už se nám to zase nelíbí? Ale to máme smůlu," poslední slovo doslova vyhrkl a v očích mu zaplály studené oníčky chtíče.
"Blacku, tohle nesmíš!" křikla na něho. Sirius jí ale zalehl a začal jí líbat, kam jen dosáhl, Marry kopala, pokusila se ho kousnout, ale nepovedlo se jí to. Sirius znova popadl svoji hůlku a svázal jí i nohy.
"Tak tohle chceš?!" štěkl a snažil se jí sundat vrchní díl šatů. Marry sebou ale tak cloumala, že to nešlo. Odtáhl se od ní a sedl si naproti. Marry přestala. Podívala se na něj s takovým odporem, že ho bodlo u srdce.
Byl rozpolcen na dvě osobnosti, jedna chtěla Mar hned teď a tam, přes jakékoli překážky i její odpor. Druhé se jeho chování nelíbilo, příčilo se mu. Touha oplait jí mučení a fyzická přitažlivost zvítězily. Konečně se mu povedlo z ní strhnout korzet. Marry se rozšířily zorničky a pokusila se zakrýt to, co nechtěla, aby bylo viděno. Sirius se na chvíli zastavil, možná chtěl chvíli obdivovat ženské křivky nebo v něm na malý okamžik zvítězilo lepší já. Toho se Mar pokusila využít, nemotorně se otočila a pokusila se odplazit pryč. Sirius ji zalehl svým tělem a líbal ji. Na každý kousíček těla. Marry se snažila křičet, ale přes jeho polibky bylo slyšet jen chabé sténání. Zavřela oči, snažila se nevnímat.
Školou se rozlehl dutý zvuk. Výbuch. Škola se zatřásla v základech.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Čtu to.....

klik 100% (50)

Komentáře

1 wisty | E-mail | Web | 11. dubna 2008 v 18:28 | Reagovat

no tak to su teda zvědavá, co se bude dít dál.. moc pěkná kapča, tak sem hoď další!! :)

2 mystery-diamond | Web | 11. dubna 2008 v 19:19 | Reagovat

ty voe...no.... to je fakt NICE

rychle sem soupni pokracko!!!

jonak sse picnu!!!!:-D

3 Cattgirl | E-mail | Web | 11. dubna 2008 v 21:06 | Reagovat

TAk tohle bylo tedy..drsnéé!!RYchle další kapitolku:-)

4 Leenikk | Web | 11. dubna 2008 v 21:23 | Reagovat

ty jo! Takhle to useknout! Jsi fakt přeborník!

Hej, ale tehle kapča byla naprosto bombastická, fakt bylo lepší, že si to nechala uležet, a vida! prostě famósní!!! Těšíms e moc na další!

5 Lia | 12. dubna 2008 v 14:31 | Reagovat

och ciii..no to by som necakala ani od Marrry to crucio..bolo od nej hnusne..a s Luciusom?Bleee.hroza..a Sirius..to by som od neho tiez necakala...vobec sa mi  to nepaci!

6 pasu-Hanka | E-mail | Web | 12. dubna 2008 v 21:32 | Reagovat

ten konec byl super :D jsem zvěavá, na čí teda bude Mar straně. doufám, že ne u otce :)))

7 Baruuss | 13. dubna 2008 v 16:12 | Reagovat

Telezka je na sado maso?Proč se vlastně divím......vidím to každej den......

8 Lavigne→←engivaL → SB | Web | 13. dubna 2008 v 19:14 | Reagovat

ahoj! u mě na blogu je smutná zpráva!byla bych ráda,kdyby sis ji přečetl/a ,protože jsi mé SB!

9 Envy | Web | 14. dubna 2008 v 18:57 | Reagovat

wow krása povedlo se ti to jsem na tebe pyšná XD. Fakt moc pěkný, ten konec je nádhernej ale už bys mohla přidat další XD... Tohle se ti fakticky moc povedlo XD

10 Envy | Web | 14. dubna 2008 v 20:16 | Reagovat

jo a ještě děsně děkuju za věnování XD dostala jsem kvásnou kapču!!XD

11 Teresie | E-mail | Web | 14. dubna 2008 v 21:54 | Reagovat

Nádhera!!!Těším se na další kapču :)) Zatím páá :))

Terinka :))

12 wrath | Web | 14. dubna 2008 v 23:00 | Reagovat

Hezký!!! Fakt, že jo, akorát na ty konce si fakt přeborník:-D to bych tě vždycky nejradší...

13 Jaja | 15. dubna 2008 v 21:49 | Reagovat

Tak tato kapitolka ma dokonale vyviedla z miery..toto som necakala ani od marry ani od siriusa..strasne ma zaskocilo ich spravanie.. ale kapca je skvela

14 Teerkaa | E-mail | Web | 16. dubna 2008 v 14:02 | Reagovat

Ahojky, moc se omlouvám, ale komentu jsem si všimla až teď... Jasně, spřátelila bych ráda :) jdu si tě přidat. :) Mimochodem - mrtě kapitola :)

15 barusqa | Web | 16. dubna 2008 v 19:39 | Reagovat

ahoj mas moc pekne zahlavko a u mna na blogu je bleskowka

16 Teerkaa - Teď už tvoje SB xD ♥ | E-mail | Web | 18. dubna 2008 v 18:17 | Reagovat

Ahojky, sry že otravuju, ale nehlásla bys pro mě tady : http://sexy007.blog.cz/0804/vgs-1-kolo , jestli nechceš, nemusíš, lae jestli se ti můj výtvor líbí... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama