Květen 2008

Spřátelka

25. května 2008 v 17:25 About me&blog
Takže, po delší době tu máme další spřátelení, holky já fím, že jsme spřátelily už dávno, ale jsem hrozně líná. Co naděláte?! Zároveň vám chci oznámit, že asi kapitoly nebudou přibývyt tak rychle a vám pořád u Noci chybí jeden komentář, já si na něho počkám. Je čtvrtletí, tzn: písemky a zkoušení a já navíc za týden jedu do Londýna. Na ten pak plynule navazuje ŠVP, takže asi nebude časík.

6.kapitola Malý podvod 2/2

21. května 2008 v 20:16 | Tracy |  Drop of hate
Druhá půlka :-D Nebo spíš třetina..to je fuk..

6.kapitola Malý podvod 1/2

21. května 2008 v 20:14 Drop of hate
Takže je tu 6. kapitola, i když jak tak koukám, tak to nikdo nečte, s Envuš si to asi píšeme jen sami pro sebe, nu což, nevadí nám to, protože se u toho skvěle bavíme. Byla bych vděčná za tři komenty. Děkuji všem a doufám, že se bude líbit.
Tracy

Jsem lesbička?

18. května 2008 v 18:31 | Tracy |  -Drabbles-
Fajn, tak jsem vám sem chtěla šoupnout ještě něco. Jak poznáte, je to další drabbl, tentokrát pro Leenikk, doufám, že jsem se trefila puso. Je to zas něco trošku jinačího. Prosím okomentujte mi to.
Jinak, v nejbližší době očekávejte Drop ode mě, ale hlavně Noc, pořád vám chybí dva komenty a věřte, že bez nich nezveřejním ani Ň.

5. kapitola Miluju....PITÍ!

18. května 2008 v 16:22 | Envy |  Drop of hate
Tak prcci, Envuška musela napsat ještě jednu kapču k Drop, abychom se v ději vyrovnaly. Takovouhle kapitolku jste ještě nečetli, tak vám radím (a to dobře), rychle si ji přečtěte a nezapomeňte na komenty. Příští kapča už asi fakticky bude ode mě. Teda měla by být.....
Tracy

1.kapitola Tak asi takhle to začalo

16. května 2008 v 18:29 | Tracy |  Svět jak ho znám
Takže jsem sesmolila první kapču další povídky, jste rádi co? No každopádně, je pro všechny, kdo ji budou číst. Info k povídce máte v prologu u kapitolovek. Nezapomeňte mi hlásnout v anketě a nějaké ty komenty by mě vážně neurazily...Kapitolka je krátká, ale nechtěla jsem tam už míchat víc věcí.
Tracy

Pomóc vražda!!!

12. května 2008 v 18:53 -Drabbles-
Takže jsem se odhodlala napsat, teď už to fakt můžu říct, mýho prvního pořádnýho drabbla. Má něco kolem 150 slov, takže to přečtete tak za minutku. Je pro Jessicu, moc díky za zadání, doufám, že se bude líbit.
Slova byla: Lily Evansová, trpaslík, kretén, ropucha,klíč, plešatý vlasy)

21.kapitola Už nikdy to nebude stejný 2/2

10. května 2008 v 18:48 Ta noc, kdy mi vysvitlo slunce
Tak a tadyk druhá půlka. Jo a ještě k těm komentům, od každýho počítám jen jeden, jinak to nepla.

21.kapitola Už nikdy to nebude stejný 1/2

10. května 2008 v 18:46 | Tracy |  Ta noc, kdy mi vysvitlo slunce
Tak se vám po dlouhé době hlásím s novou kapitolkou. Omlouvám se, že jsem vás nechala tak dlouho čekat, ale absolutně jsem neměla čas a náladu na psaní. Ani tahle kapitolka není nijak úžasná, ale snad mě omluvíte. Tuhle kapitolku bych chtěla věnovat všem, co mi píšou komentáře a hlavně Lilince of the Valley, za to, že se vrátila. Jinak, limit na další kapitolku je 15 komentů, jinak ani rána a já si na ně fakt počkám. Nevím, co napsat dál, snad jen: "Ať se vám líbí" nebo "příjemné čtení." Jsem hodná, můžete si vybrat. Pá