5. kapitola Miluju....PITÍ!

18. května 2008 v 16:22 | Envy |  Drop of hate
Tak prcci, Envuška musela napsat ještě jednu kapču k Drop, abychom se v ději vyrovnaly. Takovouhle kapitolku jste ještě nečetli, tak vám radím (a to dobře), rychle si ji přečtěte a nezapomeňte na komenty. Příští kapča už asi fakticky bude ode mě. Teda měla by být.....
Tracy

"Ty krávo!" zaslechla jsem zastřeně Bellin hlas, ale nebyla jsem schopná jí věnovat pozornost.

Klečela jsem na zemi a pozorovala dýku, kterou jsem svírala v ruce. Jaké jsou její další plány? Co mi chystá za osud? Teď už je, ale pozdě. Alea iacta est, kosky jsou vrženy…

Všimla jsem si, že Bella se pomalinku snaží dostat ke mně, ale zároveň se i bojí přiblížit. Zvedla jsem k ní hlavu, usmála jsem se. Nebyl to upřímný úsměv, tento úsměv jsem neznala, byl to šílený, strach nahánějící škleb. Šílený škleb vraha, tyrana. Škleb, díky kterému tuhne krev v žilách.

Bella se zarazila a hleděla na mě. Výraz v její tváři nedával znát, co si myslí, byla to její typická ledová maska. Jen tam stála a čekala. Přemýšlela, jestli ji zabiju nebo co mám v plánu.

Mezi námi panovalo napjaté ticho, hleděly jsme na sebe a mlčely. Nudááá!!! To tu jako na sebe budem takhle čumět!!! A pokud neumřely, tak tam čumí dodnes… Sqelej článek už to vidím. Och jak úžasná představa! Ona fakt asi neumí nic jinýho než blbě čumět. A to je na tom ještě dobře! Už mě to opravdu přestávalo bavit, zvedla jsem se.

Bellina ruka vystřela k drdolu, ve kterém měla zapíchnuté hůlky, mezi nimi i tu kouzelnou.

Bylo mi jedno, že mě jedním mávnutím hůlky může zabít nebo umučit. Bylo mi všechno jedno, cítila jsem se tak silně! Byla jsem schopná všeho! Naprosto všeho…

Usmála jsem se: "Nenič to, víš, jak dlouho jsem se s tím piplala? Pokračuj v nákupu."

Bella zalapala po dechu a rázně se ode mne otočila.

Ušklíbla jsem se, Tak jsem sáhla na dýku. Bóóóóže, se toho stalo. Pár světýlek a konec! Co by se asi mohlo stát? Nic, jasně že nic. Uklidňovala jsem samu sebe a rozhlédla se po obchodě, dýku jsem pořád svírala v dlani. Nemohla jsem ji pustit, věděla jsem, že bych měla, ale já nemohla.

Došla jsem k regálu s knihami a obdivně vzhlédla k tlustým, starým svazkům. Přejela jsem rukou po hřbetech a cítila, jak se knihy rozvibrovaly. Jakoby čekaly, kterou z nich si vyberu, kam povedou moje další kroky. Byly tu i knihy z bílé magie. Bílá, černá? Dýka mě začala pálit v dlani, pochopila jsem. Omluvně jsem se podívala na svazky s bílou magií, já už si vybrala a ztratila cestu zpět. Už nemůžu. Ruku jsem natáhla k nejstařeji vypadající bichly se zlověstně velebným zdobením. Vytáhla jsem ji z regálu a jemně po ni přejela prsty. Kniha se silně rozvibrovala a začala mi světélkovat v ruce.
Né, to né! Že mě to nechce taky ovládat! pomyslela jsem si zoufale. K mému štěstí se kniha rozhodla, že pomstychtivá dýka stačí a že mě teda laskavě nechá být. Jak šlechetné, co?

Byla černá se zlatým zdobením, silně připomínajícím ústa zkřivená bolestí nebo zděšením. Spokojeně jsem se ušklíbla a ani se nepodívala na název, bylo mi jasné, že mi bude vyhovovat.

,,Bello, máš vybráno?" zeptala jsem se černovlásky, která se zbožně dívala na všechno, na co jí pohled padl. Podívala se, co držím v náručí a zlomyslně se ušklíbla.

Hmm, to se zas něco stane. Sama si vybrala krásnou, stříbrnou sponu do vlasů, která měla jistě nějakou funkci. Došly jsme k pultu a já chtěla někoho zavolat. Bella mě, ale zastavila: ,,tady nikdo neobsluhuje, platí se sem." ukázala na hlubokou misku.

Začala jsem se prohrabovat v kapsách, ale najednou mi došlo, že majitel asi nebude potřebovat mudlovské peníze,

Zvědavě jsem se podívala na Bellatrix, ta se jen zle ušklíbla a šáhla po noži, který ležel vedle misky. Udiveně jsem na ni pohlédla, co chce dělat, ale najednou mi to břinklo a já pochopila. (N/A: Sem jako nechápala a pak jsem jako pochopila…) Můj udivený výraz se okamžitě změnil v šokovaný.
,
,Ne!" zasténala jsem.

"Copak? Máš strach? Ale, ale naše malá mudlovská šmejdka nerada krev?" posmívala se mi, zatímco nechávala odkapávat krev z naříznuté ruky do misky.
To snad ne! pomyslela jsem si. Kysele jsem se na ni podívala: "Ne, zašpiním si šaty!" ušklíbla jsem se.

Bella nechápavě zavrtěla hlavou a podívala se, jak se její ruka hojí. Miska byla nasycena.
Věděla jsem, že nesmím moc přemýšlet nad tím, co dělám, i když jako bych já někdy přemýšlela. Rychle jsem popadla nůž a řízla se do levé ruky. Proč levá? Že by očekávala příchod tetování? Haha, dobrá blbost…jestli to není tím, že jsem pravačka.

Tušila jsem, že krve bude hodně, ale tolik? Málem jsem zkolabovala. Na ruce se mi vyjímá opravdu krásně dlouhá jizva. Super fakt teď nebudu moct nosit tričko s krátkým rukávem.

***
Stály jsme s Trix u zábradlí, dívaly se dolů na spěchající lidi a povídaly si. Vyslechla jsem si slušnou sbírku nadávek na krvezrádce Siriuse, mudlovskou šmejdku Evansku+ všechny mudly, mudlomilovníky Brumlu a Andromedu atd. Fakt bych si je měla zapsat, byla by to slušná sbírka.

Najednou Bella vyděšeně vyjíkla (N/A: zajímavý slovíčko že XD Já fakt nfm jak to napsat jinak) ,,Co to je?!" a ukázala na líbající se homosexuální pár.

"Ale," mávla jsem rukou a ušklíbla se…taková vymoženost mudlovského, civilizovaného světa. (N/A: Já nemám nic proti homosexuálům, dokonce jsem klidně pro registrované partnerství a zastávám se jich, ale akorát jsem uvažovala, co by na ně kouzelníci říkali XD)

***
Ehm, nějak nechápu, co se to kolem mě děje. Na můj mozek moc rychlý akce... No abyste pochopili, tak hned co jsem vylezla z obchoďáku, tak vidím Terezu. No já čučela, jak na debila, co tam dělá, když bydlí v Moravanech, ale po chvilkovém klapání koleček v mé dutině mozkové jsem se přeorientovala na nejnovější události.

Tak jo teď momentálně sedím v Coffe Heaven a rozhodně jsem si skóre nezhoršila, abyste věděli, zatím jsem se tu jen jednou nepolila a to jsem tu opravdu pečená vařená (a pak se divím z čeho mám tu celulitidu), ale Luciusek mi to krásně vyčistil XD
Oh on je tak sladkej!
Néé já nesnáším blonďáky!
Ale stejně je sladkej!
Trochu si děvče protiřečíš!
Ale výtrus, já fakt nesnáším blonďáky a Luciusek je výjimka a výjimka potvrzuje pravidlo.
Jsem ráda, že jsme se dohodly!
Ještě, aby ne když jsme jedna osoba!
Hele nedělej ze mě blázna a vypal!
Jak vypal?! Ty vypal! Já tu chcu být!
Ale no tak holky, nehádejte se a radši pádlujte obě
Ukončila jsem svůj dementní rozhovor a zaměřila svou pozornost na papír, na kterém zatím záškodníci dokončovali seznam pomst. Líně jsem se na ně podívala ,,Hotovo?" zívla jsem.
Bylo vidět, že jsou ve svým živlu, tak mi nadšeně strčili pod čumák počmáraný kus papíru. Začala jsem ostřit, ne že bych měla problémy s očima, ale zkuste číst po někom, kdo tak hrozně hrabe! Po pár minutách snažení se, jsem se konečně dočetla k poslednímu jménu a usmála se. Jo tak to bude rozhodně vtipný. Podala jsem papír Terce, ale ta mě nějak nevnímala, už zas myslí na to potrhlí učení nebo co?! Taky by se měla vzpamatovat! Kdyby aspoň myslela na to jediný, co chlapy, pochopím, ale to je pořád učení sem, učení tam a pokakejme se z toho všichni!
"Hej země volá Terezu!" zamávala jsem jí papírem před obličejem. Ukřivděně se na mě podívala a vzala mi papír z ruky. Že bych ji z něčeho vyrušila? Nějaké zajímavé učení? XD
"Už je to celý!" Pyšně jsem oznámila, jako kdyby to byla moje práce. No a co jejich problém neměli mi to dávat před zařízením autorských práv.
Co na mě ta Tereza tak blbě čumí? Jí zas něco přelítlo přes nos. V této myšlence mě utvrdilo i to, že chtěla jít domů. Ona je asi úplné nenormální! Nebo spíš nemorální! Já nechcu domů, já chcu pařit!!!

POMÓÓÓC!!! Já to nechápu! Já naprosto nevím, co se děje! No tak dobře vím, co se děje, ale nevím, jak k tomu došlo! Dobře, dobře vím, jak k tomu došlo, ale nechápu, že to šlo, tak rychle! No dobře hádáte správně, právě jsem umačkávána ve fakt silným stisku Luciuse Malfoye a opravdu nechápu, kde ty svaly bere, když v Bradavicích pořád jen jí. To, jak božsky líbá si snad mohu odpustit, to si každý domyslí, ale.. On líbá, tak úžasně! A když si představím, jak mu to musí šlapat v posteli…Mňam! Asi mám akutní záchvat chtíče! Uch, och on je úžasnej! AAA já ho chci!!! Teď hned!
Přesunuli jsme se k Belle a Sevovi, kteří tam do sebe házeli jeden chlast za druhým.
"Čuz Bello!" sedla jsem si vedle holčiny před, kterou se závratně kupily sklenky.
"Zdar vole!" ani se na mě nepodívala.
"Díky za milý oslovení, ale počkej, mám nápad!" usmála jsem se.
"No co je?" zvědavě se na mě otočila.
"Umíš kouzlo na vystřízlivění?"
"Jo, ale proč bych to dělala?"
"Budeme počítat kolik jich dáme max, tak aby to bylo pro tebe fair play."
"Jooo budeme pít, budeme pít!" zanotovala si Bella, řekla bych její právě vymyšlenou píseň. Párkrát mávla hůlkou a přede mnou stála naprosto střízlivá Bella.
"Nuže?" zeptala jsem se. Bella kývla a obě současně jsme kývly na barmana, ten pochopil náš záměr a s úsměvem se k nám přitočil. A už to jelo!

****o půl hodinu později***
"Tož dolej zlaté číše páže!" zavýskla jsem si a nad hlavou mávala dopitou, (N/A:dobytou-dobitou?) flaškou vodky.
Miluju rum, miluju vodku, miluju jelzina, miluju ferneta, miluju z… "No né!" Nevěřícně jsem zamžourala na sklenici s ještě trochou zelené tekutiny…"já měla i zelenou! A ona nebyla zkažená!" přiblble jsem se usmívala. Lidi opravte mě, jestli se pletu, ale já se trochu ztřískala, co? A kdo těm malejm harantům přečte pohádku na dobrou noc?
"Hej ty..B|blb...Bluu... Bejó," snažila jsem se vyslovit Bellino namáhavý jméno. "Jseš jako tó, tentononc, jako f pohoděěě?...škyt..." Jmenovaná se namáhavě zvedla ze stolu a opile se mi podívala někam za ucho ,,jo jsem jako znovuzrozená. Fáktyš!" zvedla dva prsty v touze zapřísáhnout se, ale nějak se spletla. Netuším proč, ale skončily v nose,,,Sákryš!" Zašvidrala Bella, ,,upadla mi noha... třetí...škyt"
"Minulost, dávná minulost!...škyt... Hoja hoj, hoja hoj,v králi máme zastání. Hoja hoj, hoja hoj, holky vokatý!" vyřvávala jsem přes celej lokál a tak vynikal můj vokál.
"Bejó?"
"Hmm"
"Poď tam, víš kam, tam jak se to...luláčkuje...škyt...hih" přiblble jsem se zachychotala.
,,Coo se mnou? Jako spolůůů?"
"Né!" naklonila jsem se k ní, ,,musím ti něco říct."
Došly jsme na onu místnost celkem bez problémů, jen se nám podařilo zhodit dva stoly, polít několik lídí a asi milionkrát hodit tlamu, prostě naprostá střízlivost.
,,Beljo" podařilo se mi říct její jméno aspoň z poloviny správně, "tak už mi to řekni... škyt... tamto víš co..."
"Hmmm" přitakala nepřítomně Bella a čučela do umyvadla. Nevím proč, ale prostě jsem musela vědět, jak se dostat do světa kouzelníků, akorát netuším k čemu mi to bylo. Teď se zrovna snažíme dostat se zpět k baru.
"Mám to!" vykřikla jsem vítězoslavně a Trix se tak lekla až vyskočila několik metrů a svalila se na nějakýho chlapíka ,,Prase!" pokárala jsem ji, ,, takhle se tu válet po cizích! Kdyby ti aspoň... škyt... tamto, zaplatil... chňápu! Aspof z toho něco bude, ale táák! nenene!" kroutila sem hlavou, zatímco se Bella snažila vztát z chudáka neznámého, "Cos měla?"
"Có?" vykulila jsem oči…"jo ták! No dáme dohromady ty dva to klep, klap…klpšs,"nemohla jsem si vzpomenout na správné slovo…"jo krypty!" hrdě jsem vypjala hruď, nadšena svou šikovností.
Bella se na mě nechápavě podívala, "Jóóó..škyt... už vím, myslíš Blacka s Potterem. Ale ti sou teplí dost, se daj sami!"
"No to jo..." zamyslela jsem se, "už vím, kde je...škyt...tentononc...háček! Já myslela Pottera a Evansku! Brb, brm…Jede vláček, fíčí.. tdm, tdm, tdm..."
"Coo??!! A jak?!!!"
"No," usmála jsem se nad svým triumfem, "opijeme ji!"
Bella se na mě podívala, jako na opravdu hodně opilého člověka a měřila si mě pohledem uvažujíc o mojí mozkové kapacitě, ve které, jak sami uznáte, dávno ustal pohyb elementárních částic. ,,Škyt!" to bylo jediný, co na to řekla.
"Blackůů!" zařvala jsem a ten pokorně přicupital. Nevím, co čekal nadrženec jeden…"mám tenhleto!" americkej úsměv, "nápad!" Black vypadal,že se upřímně lek. Chápete ho? Já mám tak sqelej nápad a on pochybuje! ,,Musíte todíž todle...škyt...opít tamtu...divnou." Black pokrčil obočí a zadíval se někam tam, kam jsem ukazovala.
"Myslíš Evansovou?"
"Jo tak nějak se to menuje," přitakala jsem. "Musíte se...škyt..škyt...vsadit!"
Black na mě vyjeveně koukal a pak jsem se svezla na zem za Bellou, slyšela jsem jen "Dík!"
Tak mě napadá, kde je Lucius se Snapem?
.....ŠKYT!!!.......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama