6.kapitola Malý podvod 1/2

21. května 2008 v 20:14 |  Drop of hate
Takže je tu 6. kapitola, i když jak tak koukám, tak to nikdo nečte, s Envuš si to asi píšeme jen sami pro sebe, nu což, nevadí nám to, protože se u toho skvěle bavíme. Byla bych vděčná za tři komenty. Děkuji všem a doufám, že se bude líbit.
Tracy

......co že to tam řešili? Něco o tom, že pán zla ví všechno? Idioti, ten si nevidí dál než na špičku nosu, stejně všechno dobře skončí, já to vím, Máří to ví, tak proč se stresovat?! Taky to četla a ne jednou, jenže jak se s nima teď bratříčkuje,..... jasně taky se mi líbí Lucius, ale jestli z ní udělají.....ne, ne, ne, to je kravina, jak by se dostali sem?! No stejně jako teď oni. Do háje, já mám o ni strach, ale ne, ona umí plavat, zvládne to a navíc, když jsme tady nemůže se nic stát! Hlavně klid a okysličovat krev! Byla jsem rozvalená na pohovce a přemýšlela. Už mě to tady přestávalo bavit, ale netušila jsem, jak z nudy ven. Máří teď někde běhala s tím nádherným peroxidem.....
"Co budeme dělat, nějak se nudím?" štěkl směrem ke mně James. Protočila jsem oči, opravdu tenhle hoch je ták strašně inteligentní, na tohle nemám náladu.
"Víš co? Dělej si co chceš, já se jdu učit!" zvedla jsem se a odkráčela z místnosti. Lily okamžitě vyběhla schody za mnou, teď na tebe nemám náladu Lilian tak odprejskni. Bohužel se tak nestalo a já ještě zdola uslyšela něco jako:
"Když cokoliv tak cokoliv!"
Doprd-čic,prozradí se! No a co, mně to může být fuk ať si dělaj co chtěj! Vytáhla jsem tlustou bichli a začala jsem v ní listovat, už jsem skoro měla příslušnou stránku když v tom...
"Hmm, Terko, ty je vážně necháš, aby si dělali co chtěj?" zeptala se mě s obavou v hlase Lily, asi jí nedošlo, že já mám opravdu práce dost a ještě se starat o ty dvě přerostlý mimina? Ani mě nehne.
"Lily, oni si poradí, není jim pět," odsekla jsem a začetla se do učebnice. Nemohla jsem si zapamatovat ani slovo. Ale konečně jsem přišla na něco, co mě dostane zpátky do nálady.
"Lily, kde jsou ti dva?" Lily se na mě divně podívala, všimla si, jak mi jiskří oči.
"Před dvěma minutama jsi mi řekla, že nejsou malí a že se o ně nemám starat," opáčila.Liliano, nemusíš dělat všechno co ti řeknu, nejseš přece můj otrok, do háje! Zvedla jsem se. "Kam jdeš, dyť ses chtěla učit?" vstala taky.
"Kašlu na učení, dneska mi to nějak nejde, jdeme se bavit!" řekla jsem s úsměvem a letěla jsem dolů ze schodů, když mi něco podrazil nohy, už jsem viděla tunel, šla jsem vzhůru, ale někdo mě chytil. No co, ještě aby mě nechal spadnout, stejně to měl naplánovaný. Naschvál jsem se postavila na nohy a neřekla ani slovo.
"A co děkuji Siriusku?" ozvalo se za mnou, já to čekala, je průhlednej jak papír. Neřekla jsem ani slovo a sešla jsem ještě jedny schody do přízemí.
"No a co teda budeme dělat?" chtěl vědět James.
"Mám chuť naštvat nebo vyděsit pár lidí a vy mi pomůžete," odpověděla jsem. "Máte neviditelný plášť?" James povytáhl lem pláště z kapsy a já byla spokojená.
"Měli bychom najít ostatní, s nima to bude větší sranda," rozhodla jsem.
"Já nepůjdu, musím dohnat učení," opáčil Remy. Tem sviják mě v tom nechal.
Problém byl v tom, jak je najít. Řešení se ale nabídlo samo, přemístili jsme se před nákupní centrum, kam Máří tak ráda chodila. Stejně jako včera a předevčírem a předpředevčírem a....byla samozřejmě tady, ruce ověšené taškami se skučící a nadavající Bellou za sebou. Při tom pohledu jsem se nepatrně pousmála.
"Nezdárek puso, víš co zítra uděláme?" přistoupila jsem k ní blíž, sebrala jí pár tašek a ty jsem pak podala klukům, moc nadšení z toho nebyli. Jednu tašku mi ale Máří dát nechtěla.
"Tuhle si vezmu sama díky," řekla a rychle mi tašku vytrhla z ruky, to samo sebou probudilo mou zvědavost.
"Co v ní máš?" zeptala jsem se. Maří ji ještě víc schovala a řekla:
"Jen takové malé překvapení a uznej, že kdybych ti to ukázala už by to překvapení nebylo!" moc se mi tomu věřit nechtělo, ale v tomhle by mi snad nelhala, později jsem se však dozvěděla, že je ještě spousta věcí, které jsem o ní nevěděla a o kterých jsem se ani snad dozvědět nechtěla.
"Fajn, jdem si udělat srandu ze spolužáků," křikla jsem bojovně a rozběhla se směrem, kde jsem tušila, že bude nějaké klidné místo na vymýšlení pomsty, to znamená 'Cafe Heaven,' fakt to tam miluju.
Docela jsem se bavila, my dámy jsme si šly v klidu kupředu a za náma klusali borci ověšení taškama, náhodou se k nám přidružili i Sevík a Lucius, takže jsme byli komplet. Konečně jsem vrazila do dveří, personál se pravděpodobně malinko, fajn trošku víc, lekl, ale jakmile jsem začala objednávat tu kupu jídla a pití, stále více se usmívali. Idioti, ziskuchtiví parchanti jsou to!
"Ták," položila jsem tácek před sebe a kecla do křesílka. Usrkla jsem kafe a vytáhla list papíru.
"Hm a co s tím?" zeptal se nechápavě hnědooký idiot jménem Potter. Oni jsou fakt tak blbí?!Nebo to jen dělaj?
"Víš Jamesi, tomuhle se říká papír, dá se na něho psát nebo malovat nebo sis ním můžeš..." následoval výbuch smíchu všech ostatních. "..to je jedno, my na něho napíšeme seznam osob a potřebných věcí, abychom se zítra ve škole nenudili," dokončila jsem svou velemyšlenku. James se zatvářil dost naštvaně, ale když jsme začali debatovat na téma 'Sedm způsobů jak se zbavit profesora' zapáleně se přidal do konverzace, jako ostatně všichni.
"Jo a víš o tom, že," naklonila jsem se k Máří a něco jí pošeptala, okamžitě jsem ucítila pohledy pánského osazenstva ve svém dekoltu.
"Kecáš," vyhrkla. Všichni s napětím poslouchali náš hovor. Ale nic důležitého se nedozvěděli.
"No a co provedem třeba....třeba.." nic mě nenapadalo, na seznamu už bylo pár zajímavých jmen, ale žádný pořádný nápad, jak jim 'osladit' život.
"Můžeme nějak nenápadně polít Tarabu sírovkou!" navrhla Maruš, to jsem ale okamžitě zavrhla, moc drastické a navíc, nemám ráda krev, vyžrané maso a...a...
"No tak né," následovala další chvíle ticha a možná přemýšlení. Máří se koukala do blba, pak lapla svůj klímek s kafem a chtěla se napít, následoval zvuk dopadající tekutiny, samozřejmě doprovázený mohutným výbuchem smíchu. Kafe vyteklo dírou mezi kelímkem a uzávěrem, Máří se to stalo už po kolikáté, vyskočila z křesla a začala nadávat. Lucius vytáhl hůlku a skvrna byla ta tam. Máří se na něj mile usmála. No fuj. Jaký fuj? Je pěknej! Ale jak na sebe koukaj! Ale Lucius ještě není smrtijed nebo jo? Určitě ne! Ale jo! Ne! Tak se ho zeptej, nic ti neudělá a navíc tady to nic neznamená! Však ona si ho Maruš zkrotí!
"Země volá Terku!" křičela Máří a mávala mi rukou před obličejem. No no, zas sem nebyla mimo tak dlouho!
"Co je?" zabručela jsem, Mar mně podala papír, který byl teď plný jmen, postupů a věcí potřebných na zítřek.
"Už je to celý," zahlásila. Fakt mě to těší, jsem nadšená, nedošlo ti, že jsem na tebe naštvaná? Ne, no že se divim! brblala jsem si.
"Myslím, že už je dost pozdě, takže se rozejdeme," navrhla jsem, všichni kromě Lily na mě hodili pohled typu-seš blbá?!
"Omyl, teď je nejlepší čas na to, se jít bavit!" prohlásil Sirius s jiskřičkami v očích. James hodil široký úsměv na Lily, které s z toho očividně zvedl žaludek.
"Si spadla ne?" houkla na mě Máří, "teď to teprve začíná!" smyslně si olízla rty a mrkla na Luciuse, ten vycenil svůj oslnivý chrup.
"No jo, tak jdeme!" souhlasila jsem nakonec. Už nám přece jen není pět. Všichni měli energie nerozdávání, kofejn očividně zapůsobil.
Společně jsme se přesunuli před nějaký klub. prohlédla jsem si budovu, nevypadala špatně, udělala jsem krok kupředu. A se slovy: "Miluju tanec," jsem se vrhla ke dveřím, Sirius vytušil příležitost a tak rychle zamířil za mnou. Máří a Lucius se pomalými kroky vydali za námi, Lily a James na sebe házeli pohledy, ale nehli se z místa. Bella se Sevíkem se tvářili otráveně. Bella proto, že neměla s kým tančit, a když už, tak ten někdo prostě nebyl na dostatečné úrovni a Sevík proto, že nesnášel diskotéky. Tyhle lidi nechápu, já když můžu tančit, tak jsem jak urvaná ze řetězu a je mi jedno s kým tančím. Fajn tak by to neměl být homeles nebo feťák, jinak je to fu(c)k. I když... když uvážím, že to vypadá na sebevraždu Blackem....
Za chvíli dovnitř vlezli a Lily a James, drželi se od sebe v dostatečné vzdálenosti, aby se jeden na druhého, ať už z jakéhokoli důvodu, nevrhli. Bela se Severusem zamířili k baru a začali do sebe klopit jednu skleničku za druhou. To bych od Srabuska nečekala, on se snad hoch na starý kolena naučil pít?! Hrála hudba, to je pro mě jako droga, chytla jsem Siriuse za ruku, nutno dodat, že se nenechal moc pobízet a zamířila jsem s ním na parket. Lucius a Máří už nevnímali svět, jen jeden druhého, byli k sobě přisátí jak dvě pijavice. Málem jsem se při pohledu na ně válela smíchy. Jako bych si to nemyslela! Siriusovi nějak začínaly sklouzávat ruce. Snad se mu nechce spát? Omyl, dělá to naschvál idiot, no co, když může on, tak proč ne já, že? Položila jsem mu hlavu na rameno, ploužáky měl naučný dokonale, ani jednou mi nedupl na nohu... počkat co dělá jeho šeredná pracka na mém ctěném pozadí? V tom mě napadla jedna dokonalá věc, chvíli ve mně vřel boj, jestli ano nebo ne, ale odvaha zvítězila. Pootočila jsem rty k jeho krku, pak jsem jen lehce nadzvedla hlavu a kousla ho do ušního lalůčku. Ouha, nečekala jsem, že to bude mít takovou odezvu, zachvěl se a já jsem cítila, jak mě cosi tlačí do břicha. Dostala jsem příšernej záchvat smíchu. To bylo poprvé, kdy jsem viděla červenýho Siriuse a rozhodně to nebylo jen tím světlem. Odešla jsem na toalety se záměrem(přepudrovat si nos) poopravit svoji vizáž. Vtrhla jsem na ženské záchody a zalezla do kabinky. Za minutu dovnitř vlezly Mářa a Bella, obě lehce v podnapitém stavu.
"Hej Bello, řekni mi to!" žadonila moje kámoška. Zbystřila jsem sluch.
"Tak jo, ale zkontroluj, jestli tady nikdo není!" poručila v obavě Trix.
"Bez obav," řekla Maruš, "nikdo, kdo tomu může rozumět tady není. Lucius, ten to ví ne?" pokračovala, Bella přikývla, "Seve to ví taky, Potter a ta kráva Evansová se zase někde hádaj, Tereza a Black ti jsou taky....někde spolu," vyhrkla. Jo takže Lily je kráva, hele, já taky o Belle neprohlašuju, že je to fanatický tele bez kouska mozku v hlavě! A já jsem NĚKDE se Siriusem? Za koho mě má? Já nejsem jak ona. Bacha, řeč pokračuje! zahlásil můj podvědomý radar.
"....a zkontroluj ty kabinky," přikazovala Bella, přála jsem si být neviditelná nebo se vypařit, teď mě tady najdou a to bude průs-švich. Blížila se ke mně, najde mě, ona mě najdeeee!
"Nikdo tady není," řekla Máří. Jak to, že mě nenašla, týjo, že bych uměla taky něco jako Jimmiho budoucí syn, to je ale debilní, když víte, co se stane a to mi připomíná, že bych ty dva měla dát dohromady, ale až potom, co si vyslechnu tenhle hovor. Vím, že to není slušný ale...
"Takže stačí, když se tam chceš dostat?" ptala se Mářa.
"Jo," přitakala Trixi, "no a formule je Resum epi-polis."
"Jakže?" nechápala. Bella zakroutila hlavou.
"Stejně ti to na nic nebude, no Resum epi-polis," odvětila černovláska. Hmm, zajímavé, že bych si udělala malý výlet? Nj, jenže nemám žádný prachy, to je v háji, jedině že bych......jj, super nápad jsem génius, ale jak ocaď dolu? Seděla jsem na trubkách někde u stropu, rozhodně se mi nechtělo spadnout dolů. Nějak jsem slezla na zem, hluboce jsem si oddychla. Zamířila jsem zpět k baru, ale co jsem neviděla, Lily tančila rumbu s Jamesem, málem mi vypadly oči z důlků, tak to je něco.
"Co jste tý Lily dali?" zaptala jsem se Siriuse, nejdřív se na mě pohlédl jen úkosem, ale pak mi prozradil, že se jim povedlo Lily opít tequilou.
"Byla to taková sázka," pokračoval, "James se s ní vsadil, že jestli vypije víc tequil než ona, bude ho muset políbit, Jenže naší drahé Lily nedošlo, že až ji james opije, skončí stejně jakoby se jen přiopila."
"Vy jste fakt prasáci," kroutila jsem hlavou. Sirius mě chytl za ruku a šeptl:
"Nedáme si ještě jeden taneček?" koukal na mě tak prosebně, jenže já mu fakt nenaletím.
"A to jako proč? Aby ses mi udělal na parketu? Stejně už končí písnička," odmítla jsem ho rázně. Lil a Jamei zamířili k nám.
"Bylo to dobrý, kde ste se to naučili?" ptala jsem se okamžitě. Lily se tak motala, že sebou málem flákla.
"Ono to šlo samo," odvětil Jamei prostě, jenže to už Dj prohlašoval cosi o nějaké soutěži. Než jsem se stačila nadát, stála jsem na parketu.
"Nesnáším tě," sykla jsem Sirimu do ucha. Ten se jen usmál.
"To je škoda, já tě totiž mám docela rád," prohlásil jistě. Protočila jsem oči.
"Nepokoušej se!" řekla jsem rázně. Na to začala hrát hudba, Sakra oni nám pustili sambu, to ten trotl udělal schválně, budu se kolem něho kroutit a on.....ježiši, už je to tady, no a co ty zvedačky, zabite mě, teď si na můj zadek může sáhnout, kdykoli bude chtít a to naprosto beztrestně. Balcku, ty seš ten největší svinák na celé planetě! Pohybovali jsem se smyslně po parketu, nakonec to nebylo tak hrozný, docela mě to začalo bavit, jenže to už jsme končili. Siri se uklonil a šeptl cosi, jako že děkuje.
"Nemáš za co," opáčila jsem, teď na to byla dobrá chvíle, "Blacku, nechceš se vypařit?" zeptala jsem se nevině. Siriusovi zazářili oči. Popadl mě za ruku a táhl do druhého patra. Zamknul nás v jednom z pokojů. Zjevně mě nepochopil. Snažil se mě políbit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama