Srpen 2008

28.kapitola Už jen kousek 2/2

29. srpna 2008 v 7:00 | Tracy |  Ta noc, kdy mi vysvitlo slunce
Musím vám něco říct, vážně nikdy nevím, co mám psát, když je článek rozdělený na dvě půlky. Nebaví mě pořád psát: tak a tady druhá půlka a občas k tomu přidat spajlíka. Nic jiného mě ale nenapadá....tak když tak poraďte.
Mno a další polovinka....XD (je to fakt sranda)

28.kapitola Už jen kousek 1/2

29. srpna 2008 v 7:00 | Tracy |  Ta noc, kdy mi vysvitlo slunce
No takže je tu osmadvacátá kapitola. Jsem docela ráda, že už se blížíme ke konci. Budu se to snažit dopsat co nejdřív, ale nevím, v pondělí začíná škola. Ach jo! No nic, doufám, že se vám bude líbit a díky za komentáře u minulé kapitoly. Vždycky potěší! Přidala jsem písničku od Avantasia-Carry me over, líbí se mi a snad bude i vám.
Tracy

Jen malý pokus

28. srpna 2008 v 9:38 Glosy
Ahoj, tešíte se do školy? Já už docela jo, učím se ráda( a nemyslete si, že jsem blázen), ovšem svoji třídu moc nemusím, no nic, nebudu tu vzdychat. Už dlouho čtu různé glosy a to bych nebyla já, abych to taky nezkusila. Takže tu máte můj první výtvor. Buďte na mě hodní. Už si nepamatuju, kde jsem ten text vzala, ale přišlo mi to, jako jedna velká blbost. Hlavně si to přečtěte...díky.
Škole a učení zdar! Tracy...

27.kapitola Je konec! 1/2

15. srpna 2008 v 7:00 | Tracy |  Ta noc, kdy mi vysvitlo slunce
Takže, přemohla jsem se a napsala další kapitolu. Doufám, že se vám všem bude líbit, snažila jsem se, i když mám pocit, že nějak nemám formu. No dost řečí. Hlavně komentujte.
Tracy


komentovka(1.část)

11. srpna 2008 v 17:25 Komentářové povídky
Radujte se! Společnými silami jsme dokončili historicky první komentovku, teda její první část. Protože se mi docela líbila, chtěla bych napsat aspoň jednu další část. Nejspíš o Dracovi a Sam. Ještě jednou děkuji všem, kde se zapojili.
No a teď už si můžete přečíst náš výtvor. Trošku jsem ho poupravila, opravila jsem chyby a tak...

Malý problém při úplňku

11. srpna 2008 v 16:34 | Tracy |  -Drabbles-
Ahojte, jak si užíváte prázdniny? Já je mám docela nabité, proto nestíhám psát, ale snad vás potěší krátký drabble. Jestli budete mít čas, tak prosím okomentujte, je to jenom 100 slov, takže vám to zabere nejvíc dvě minuty. Hlavní postavou je James Potter.