27.kapitola Je konec! 2/2

15. srpna 2008 v 7:00 | Tracy |  Ta noc, kdy mi vysvitlo slunce
druhá půlka XD

*******o týden později*******
"Miláčku, jak se máš?" objala ho Marry.
"Jak jinak než skvěle, vždyť se zítra berem!" odpověděl šťastně blonďák.
"Už se nemůžu dočkat," třásla se nadšením.
"Jo taky se těším, ale teď ještě ta rozlučka se svobodou. Pojď, bude to jen kousek odtud," oznámil jí Lucius. Vzal ji za ruku a vedl k nějakému vytříbenému lokálu.
Na letní noc bylo poměrně chladno, Marryiné teď už vážně hodně dlouhé kudrnaté vlasy vály ve svěžím větříku, který se vždy zvedne po letní bouřce. Měla na sobě smetanové šaty s plisovanou sukní, která končila opravdu vysoko. Vypadala nevině a zároveň velmi nebezpečně. Její dekolt zdobil nádherný šperk od otce. Opálový náhrdelník nikdy nesundávala, občas přemýšlela, jestli ho není škoda, ale zdálo se jí, že má pak větší sílu. Přemýšlela nad tím už dlouho, co s ní ta ozdoba krku dělá. Zvládala na poprvé i ty nesložitější kouzla.
Konečně se dostali k světlem prosvíceným dveřím, Lucius je otevřel a vešel dovnitř. Podržel je i Marry, aby mohla projít.
"Vítejte," křikli společně všichni přítomní. Byla tam Bella, Cissa, Avery u něj se Marry zastavila pohledem. Ten by teda stál za hřích!...jo a víš co se o něm říká!...myslíš, že je to pravda?...jasně! Dále Siriusův mladší Bratr-Regulus, byl mu hodně podobný, ale měl o pár odstínů světlejší pleť. Dokonce zahlédla i lesklé vlasy a orlí nos, které značily přítomnost Voldemortova špeha. marry se to nezdálo, věděla, že miluje Lily. Řekla jí to Bella, když se jednou trošku opila. Slyšela, jak si to mumlá a od té doby pozorovala, jak se na Lily dívá. Opravdu se to potvrdilo, většinou na ni vejral jak na svatý obrázek. Nezdálo by se jí, že by mohl takhle Lily podrazit.
"Lásko," zatřepal s ní jemně její skoro-manžel.
"Promiň, jen jsem se zamyslela," hlesla a ještě jednou sjela pohledem po Averym.
Oba si okamžitě sedli k baru a dali si dvojitou whisky. Pak začali tancovat. cisse se podařilo v druhém kole ukořistit Luciuse. Marry to ale nijak nevadilo, protože se nějakým 'záhadným' způsobem dostala do náruče Averymu.
"Takže se zítra berete?!" začal konverzaci.
"Jo, už zítra, jen tě chci poprosit, za svědka mi jde Lily, takže..."
"Ta mudlovská šmejdka?" nezastíral pohoršení.
"Jo ta, takže ne abys ztropil skandál jasný!" varovala ho.
"No že seš to ty," pohodil hlavou smrtijed.
"Jo díky." Druhé kolo z
skončilo. Po něm následovalo třetí a čtvrté, nakonec si už nikdo nepamatoval kolik tanečků si dal. Pomalu se úžily i zásoby whisky. Kolem jedné v noci už se nikomu nechtělo tančit a hladina alkoholu v krvi se zvedla.
"Tak a teď," smála se přiopile Bella, "dáme si hru na pravdu, flašku!"
Všichni souhlasili, všechny páry, si sedly naproti sobě. Ti kteří přišli sami, se nějak proházeli a začalo se. Bella jim propůjčila svoji hůlku. Padaly různé otázky, například Avery se Belly zeptal, jestli miluje pána zla. Bella se ostýchala odpovědět, ale nakonec zachytračila a řekla, že jí není lhostejný. To ovšem stačilo, aby si všichni udělali obrázek. Tak to šlo, dokud se nedostalo k páru Marry-Lucius.
"Lucie, byl jsi v posledních dvou měsících s někým jiným než se mnou," mrkla na něj Marry. Lucius na ní vyvalil oči.
"Co je to za blbou otázku," prskl a chtěl se zvednout.
"Ale copak Malfoy, ty asi nemáš čistý svědomí co?" propalovala ho Trix pohledem. Cista nenápadně odvrátila zrak.
"Jo byl," dostal ze sebe Malfoy a otočil se ke všem zády. Marry tam seděla a koukala na něj. Jak si jen mohla myslet, že její plán vyjde bez sebemenších problémů. No ale teď už je to jedno, dosáhla toho, čeho chtěla.
"Mno, tak myslím, že už to tady rozpustíme," špitla Bellatrix a postrkovala všechny ze dveří. Poslední odešla Cissa se spokojeným úsměvem na tváři.
"Kdo to byl?" zeptala se Marry.
"Nic to neznamenalo, jenom úlet, víš já za to vážně nemohl!" obhajoval se.
"No jasně určitě tě svázala a hrubě znásilnila!" podotkla ironicky a propalovala ho pohledem. "Já se ptala, kdo to byl, ať jí můžu vyškrábat oči!"
"Ne to nedělej, zbytečně se ztrapníš!" snažil se ji uklidnit. Ona na něj vrhla pohled, jako že jí ještě stále neodpověděl. "Narcisa," špitl nakonec.
"Cože ta blonďatá aristokratická svině?" prskala naštvaně. Přímo vřela vzteky.
"Jo ta a není to svině a nechme už toho, já se nechci hádat," mávl rukou a sebral svůj kabát z věšáku.
"Ne ty teď nikam nepůjdeš, teď si poslechneš, co ti chci říct," zařvala a dveře se mu zavřely přímo před nosem. "Víš, původně jsem tě měla jen k tomu, abych se dostala k Voldemortovi, byl jsi jen hloupá hračky v mých rukách. Moje vstupenka do temného světa. Jenže pak jsem nechtěla, abys pojal podezření, musel jasem se s tebou zasnoubit. Pak jsem měla dokonce výčitky svědomí, možná bys nemusel být šťastnej," zarazila se Marry, po tvářích se jí začaly koulet slzy a to si říkala, že už nikdy nebude brečet. Ale co on, takhle ji podrazit. "Ne počkej," zarazila ho, když už se nadechoval k protiútoku. "Mlč a poslouchej. Víš k čemus mě byl, teď jsem mnohem významnější a silnější než ty a víš co? Díky tobě můžu uskutečnit svůj plán, vlastně bych ti měla poděkovat. Vyřešils' to za mě."
"Ale co, co je to za plán," zmohl se na otázku peroxid.
"Aha, no víš, tobě to přece můžu říct. Zabiju ho, zabiju svého otce a pak, pak postupně, pěkně pomalu všechny ty, kteří zabili moji rodinu. Budou toho litovat," Marry se rozesmála chladným smíchem. Teď tolik připomínala otce. Uměla být krutá, dokonce velmi krutá, Lucius dostal strach.
"To neuděláš!" kroutil nevěřícně hlavou.
"Ale ano, udělám," pravila nenávistně. Jakoby to ani nebyla ona, tolik zloby, co v ní bylo. Její oči žhnuly, byly to dva velké ohňomety. Ale tentokrát ne tak, jak když se milovaly. Ty rozvášněné rudé ohníčky vystřídal chladný oheň zloby a obrovského odporu. "No a teď, musíš mi to odpustit, ale nemůžu si dovolit, že bys to všechno mohl vyžvanit otci, ZAPOMEŇ!" vzkřikla. Lucius zůstal ležet v koutě místnosti. Marry do něj ještě kopla a vylezla ven. Co teď bude dělat? Už ví. PRÁSK, zazněla rána přes celou ulici. Marry se objevila před velkým činžovním domem. Zazvonila, dveře se otevřely.
"Marry?!" vyvalil oči Sirius a pozval ji dál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Envy | Web | 15. srpna 2008 v 9:34 | Reagovat

Nooo tyyy jo Terezice ty na to deš rychle XD hej moc pěkný XD ale přece nenecháš tu blonďatou krávu tak kehce vyhrát?!!!!! to by snad nešlo ne!!!! Myslíš že bys mohla dneska spíš někdy odpo na icq? mám pro tebe návrh XD k týdle povídce XD Nuž brouku měj se fanfárově piš kapču a na icq XD pap

2 weruška | Web | 16. srpna 2008 v 15:36 | Reagovat

wow.. dobrý.. tohle sem teda nečekla :)

3 wisty | E-mail | Web | 19. srpna 2008 v 10:33 | Reagovat

týýýjo:) zajímavý, a těším s ena další:)

4 Lia | 20. srpna 2008 v 20:56 | Reagovat

no teda to som vobec necakala..uz sa tesim na dalsiu kapcu..

5 Leenikk:)) | Web | 23. srpna 2008 v 13:34 | Reagovat

Hej t ona ho chtela jenom kvuli plánu? Já ymslela ze ho mela ráda... Hmm, ale uz to vidim, jaks eji povede zabit Voldika...Si veři holka!

6 Baruuss | Web | 25. srpna 2008 v 12:26 | Reagovat

Ha a je to tady! Čekají nás velké zvraty!

Dobře už jsem klidná, ale jako fakt dobře vyřešený, chudinka malej peroxid-to mu patří:D

Ale tos nás nažhavila na další kapču a ta určitě přijde brzy, že? Jinak souhlasím s Envy, že to té aristokratické peroxidačce nemůže darovat jen tak:X i když se k sobě s Malfoyem hodí, tak přece jen podvedli Marry:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama