Jen malý pokus

28. srpna 2008 v 9:38 |  Glosy
Ahoj, tešíte se do školy? Já už docela jo, učím se ráda( a nemyslete si, že jsem blázen), ovšem svoji třídu moc nemusím, no nic, nebudu tu vzdychat. Už dlouho čtu různé glosy a to bych nebyla já, abych to taky nezkusila. Takže tu máte můj první výtvor. Buďte na mě hodní. Už si nepamatuju, kde jsem ten text vzala, ale přišlo mi to, jako jedna velká blbost. Hlavně si to přečtěte...díky.
Škole a učení zdar! Tracy...

Harry se ráno probudil a nemohl se rozpomenout, jak se večer dostal do postele a kdo ho převlékl do pyžama...
Jeho životní láska-Malfoy ho opustil už před měsícem(ale Harry nelenil a našel si novýho kluka, u kouzelníků je to totiž běžný postup) a od té doby se Harry propadal stále hlouběji a hlouběji (hlouběji a hlouběji a hlouběji, až na úplné dno) do závislosti na alkoholu. (A utopil se v ohnivé whisky.)
Zrovna včera byl "na skleničce"( A utopil se ve whisky!), což obnášelo to, že se zpil do němoty a většinou se nějak dostal domů, obvykle velice pochybným způsobem... (jo Harry už měl vychytanej styl. Lehl si na silnici a tím pádem stopl první kolemjedoucí auto)
Ale ráno se probouzel oblečený, protože ten, kdo byl ochoten ho dovést domů (většinou Ron) (Oh chudák malej, on by taky pro toho černovlasého homosexuálního debila udělal všechno) , nebyl už ochoten převléknout ho-opilého a žbrblajícího-do pyžama a jakž takž uložit... (no tak to se fakt nedivím. Hej jsem fakt jediná, kdo si myslí, že autorka udělala z Harryho úchylného debila, kterýmu chybí mozek?)
No, dneska se probudil v pyžamu a v posteli! Neuměl si to vyvětlit...(co že si to neuměl?) Zato toho ale včera vypil více než obvykle. (A nakonec se utopil!....Chjo, zas ne a já myslela, že už bude konec!)
Podrbal se na hlavě a začal přemýšlet,(oh tak nejdřív z něj udělá debila bez mozku a pak Harry přemýšlí....tak teď už to fakt nechápu) co vlastně včera večer dělal:
Za prvé: (doporučuji už nikdy nepsat slash, takovou kravinu jsem ještě nečetla!)Měl hroznovou náladu a myslel na to(svoje zlato...Dráčka!), jak si Ron s Hermionou spokojeně žijí s čerstvě narozeným děťátkem. Ronem, zatímco on se nejdřív zamiloval do Malfoye (Aristokrat přec nemůže, zamilovat se do muže!)a on do něho,(on do něho, ona do ní, to bude zas nadělení...) potom ho opustil a on se zlomeným srdcem se tady zvolna ubíjí alkoholem. (ubíjí se alkoholem, lepší než snad býti volem...) Chtěl s tím už přestat, avšak když chvíli přestal pít, vzpomněl si na Malfoye a začal znova... (Ach ta láska nebeskááááá)
Je to jako bludný kruh...(srdce děla buch, buch, buch..) , pomyslel si Harry.(Jo Harry, budeš jak křeček v tom jeho malinkým kolotoči, co se pořádt dočí točí a pak to s tebou sekne a to v tomhle případě bude fajné, fajné a pěkné, protože tohle je fakt děs!)
Ale teď to musí skončit!!!(Jdu z Nuseláku skočit. Lepší než-li čísti tohle,prosím o kytky na svém hrobě!)
Tahle myšlenka napadla Harryho tak náhle, že se ji rozhodl uskutečnit: přestane pít, vyhledá Malfoye a řekne mu na rovinu, že ho nadevše miluje a aby se k němu vrátil.(Haha, tak to jsem zvědavá, jak to dopadne, brz infarkt mě popadne!) Tak. A teď se do toho dá. Zavolá Ronovi.(Poprosí ho o pomoc, jenže Hermi to je kost. Ron ji za něj nevymění a to je konec všeho snění!) Pomalu se zvedl z postele. Podíval se do zrcadla. ( Uviděl v něm příšeru, jako v černém jezeru...)
Vypadám unaveně, potřeboval bych nutně oholit a umýt, pomyslel si, Takže do toho... ( Harry, vousy nevadí, ty jen strunu naladí. Ovšem co ty vlasy, jak chceš s nimi asi na námluvy k Malfoyovým?)
Umyl se a oholil. Oblékl se, zvedl telefon, aby zavolal Ronovi:" Haló? Tady Ron Weasley, kdo volá?" (Tady Salazar Zmiozel, jestli okamžitě neopustíte dům, tak ho vyhodím do povětří i s vámi, stal se za mě totiž milovník veškeré munice...jen jsem vám to chtěl oznámit)
Sláva, jsou doma.
"Tady Harry. Potřebuju s tebou nutně mluvit, ale nechci takhle přes telefon. Mohl bys přijít?" (Sorry Harry, ale domů už jsem tě táhnul mockrát a Hermiona říká, že kdybych měl větší svaly vypadal bych jak kulturista a ti se jí prej nelíběj. Je to k nevíře, ale seš dost těžkej!)
Prosím, ať může...
"Hm. Co mám s tebou dělat..." (Ty nic, na TO má přece Dráčka ty děcko! Na TO i na ostatní včecko! )
Uf.(A tohle má bejt jako co? Harry se udělal z telefonátu s Ronem?)
"Takže, přijď prosím hned, spěchá to!"
"No, jasně Harry, už se řítím!" (Jo Ron alias čtyřproudové letadlo....co ho to zas popadlo)
"Čau."
"Čau."(Čau-čau, není to takovej ten milej pejsek s fialovým jazykem? Harry si místo Draca pořídí pejska, jak roztomilé!)
Harry nevěděl, co dřív. Má nejdřív říct Ronovi, že chce najít Draca nebo, že chce přestat pít? (Já bych vybírala podle toho, co je důležitější, protože u obou případů to s Ronánkem sekne...)
Z nervozity mluví pro sebe: (schizofrenik jeden malý, do kalhot má nadělaný)
"Jsi jak malej kluk, Harry, uklidni se, (jo nádech...výdech...okysličuj krev)Ron přijde, všechno mu povíš a vyřešíte to spolu. Nevíš, jestli se ho máš zeptat, zda tě včera uložil do postele? S tím si starosti nedělej, zeptáš se ho potom..." (Ne Harry, to fakt ne, s Ronem to na 100 pro sekne...)
Zvoní zvonek. Harry se kolusá do rtu.(Cože se to do rtu?) Má otevřít? (Ne Harry nedělej to určitě to bude nějaká bejvalka, vlastně bejvalej.....přece nechceš mít problémy...a nebo je to Ron, s těma vrtulema tu byl rychle!)
"No, jo, už jdu!"
Harry došel až ke dveřím a otevřel...
Koukal, koukal a když si uvědomil, kdo tam stojí, zatmělo se mu před očima. (Byl to on, jeho láska...stál tam s basebolovou pálkou a hned po tom, co Harry otevřel dveře, nelenil a flákl ho po hlavě) Omdlel. Cítil, jak ho kdosi zvedá a odnáší do ložnice. (Jo to byl Ron, zmlátil Draca a zachránil život toho paa ) Někdo ho popleskává.
"Draco, miláčku, nechoď pryč!" mumlá Harry. (Von je snad masochista bo co!!!!!)
"Harry, probuď se, no tak, co to s tebou je? (Debile jeden, von tě zmlátí a ty mu říkáš miláčku!) To jsem já, Ron!"
Harry otevřel oči a překvapeně pohlédl na Rona:
"Aha, víš, mě se jakoby na chvíli zdálo, že to je-" (divné tohle snění, přec pravda to není...)
"Poslyš, Harry, myslím, že by ses měl už konečně vzpamatovat! Darco se nevrátí (nevrátí se, nevrátí se, nevrátíse...tak je to!)a ty si jen zbytečně děláš naděje."
"Ty lžeš!"křičel Harry, "Já ho najdu a on se ke mně vrátí!" ( Touha je zázrak kámo, zázrak....)
"Harry, klid, to bude dobrý. Te%d mi pověz, (ehm, ehm, další překlep?!)co tak důležitýho jsi mi chtěl."
"Nemluvím s tebou."( vážně? tak proč sis ho zval a řekl mu, že si s ním chceš promluvit)odvětil uraženě Harry a zprudka se posadil. Už ani jeho nejlepší kamarád mu nedává žádnou naději. (Možná to bude tím, že chce zbrzdit jeho pád ze sto kilometrové výšky, ve které se teď v duhu nachází.)
"No, dobrá, Harry, jestli ses urazil, tak to abych zase šel..."
"Ne!"vykřikl Harry. Ron se otočil a s úsměvem řekl :
"Ach tak, takže mladý pán Harry Potter už nehodlá být dále uražený? No, to je dobře, už jsem si totiž říkal:,Co se to s ním děje?'" (Co děje se to s ním, já vám klidně napovím. Nzbláznilaho teta láska, na očích je rudá páska...)
Poplácal Harryho po zádech a povídá:
"Tak cos mi chtěl frajere, hm?"
"No, já...nevím s čít začít dřív..."zrozpačitěl Harry. (Pořádně si to rozmysli! Chba zanamená přeci, konec této hrozné věci.)
"Nejlíp od začátku!"zavtipkoval Ron.(Ron náš malý vtipálek, pomáhá mu nadále)
"Nedělej si ze mě legraci, Rone, tohle je vážná věc,"(Jo Rone, tohle je vážná věc, jedná se o převrat v Harryho životě! A ty si z toho děláš srandu. Nechápeš to, jedná se o DRÁČKA!)odvětil naoko nazlobeně Harry. Zvážněl:
"Rone, s tím pitím hodlám skončit."
"Hurá!"zaavřískal Ron z plných plic. (Jo ze samého nadšení zaavřískal a za pár sekund to s ním seeklo...to teda muselo být peklo.)
"Pšt! Vždyť si sousedi budou myslet, že někoho vraždím! Už tak o mně nemají moc dobré mínění...(Ničemu se nedivím, když si soused vodí domů samý chlapy a většinou je vožralej...chudáci sousedi!) No, a taky chci najít Draca a přesvědčit ho, aby se ke mně vrátil. Stejně pořád věřím, že ten rozchod nebyla jeho vina,(týjo to je psina) že ho k tomu někdo donutil-třeba jeho otec.(hmm, tak to je konec) A navíc ti už určitě došlo, že ho stále miluji."
"Páni! Po tom všem, co ti řekl, než odešel? No, to já bych s ním už dávno nadobro skončil!" (Tak ty taky Rone...a co Hermiona? Pomoci vám musí ona.)
"Jenže ty nejsi já! A já ho miluju."
"No, jo, ale kde ho chceš vůbec hledat? Třeba je hrozně daleko!" (Jo určitě na druhý straně Země, až úplně na konci. Kterej vlastně není, protože Země je kulatá...)
"Copak nejsme kouzelníci? No, tak přemýšlej!" (Jo se snadno řekne, ale bez mozku se přemýšlí špatně!)
"Hm..." (Jo to je ta nejsmysluplnější odpověď)
"Nejdřív musíme najít Draca. Potom uvidíme." (Aha, no to jsou novinky...a o čem jiným jste se teda bavili?)
"Tak jdeme!"
Ale najednou se v Harrym všechno zlomilo, už nemohl. Harry se zvedl z postele, objal Rona a rozplakal se. (Jo takže už je to jasný, Harry začal být moc přecitlivělej, bral svou roli ženy moc vážně...a Draco hysterky nerad!)
"Ale, no tak, kamaráde, určitě ho najdeme!" utěšoval ho Ron. (No to ale nemění nic na tom, že Draco nemá zájem!)
"Ale co když už mě nemiluje, co potom?" vzlykal Harry.
"Musíš se vzchopit, Harry! Jestli se na to ovšem nechceš vykašlat..." (Ehrm, Ehrm udělám to za tebe, pak ještě chybí frk frk, brk brk....)
"Víš, já bych za Draca položil život, i kdyby mě už nemiloval..."
"Myslím, že by nám mohla pomoci Hermiona." napadlo Rona.
"Ale kdo pohlídá Rona?"
"Myslím, že Hermionina matka se toho ujme ráda." (Hoši, to si jen myslíte. Jestli je to feministka, nedožijete se zítřka. Rovnocennost muže ženy, že na tom těžkého nic není!)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Baruuss | Web | 28. srpna 2008 v 13:10 | Reagovat

Co to bylo to, můj první výtvor! A co náš glos hm? To je vzduch? Ale bez něj bys stejně nedýchala:D

No ale skvělí rýmečky a ty normal kecy mě dostávaly do kolen. Jinak, víš že nebudeš muset vysáváat podlahu pod počítačem? Ne? Tak nemusíš, já jsem ji vtřela:D ROFL

2 Tess | Web | 19. října 2009 v 17:14 | Reagovat

Odsuzuješ homosexuály, že píšeš o Potterovi, že je úchyl?

3 Tracy | 27. ledna 2010 v 23:58 | Reagovat

Tess: ne to ne... jen představa Harry a Draco - z pohledu charakteru postav - je úchylná...

4 jess | 7. června 2010 v 22:13 | Reagovat

Oh chudák malej, on by taky pro toho černovlasého homosexuálního debila udělal všechno)-... myslím že mě to položilo... myslim že všechny věty v závorkách  mě usmrtěj :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama