7. kapitola Pomsta a vše ostatní 2/2

11. září 2008 v 21:05 | Tracy a Envy |  Drop of hate
No a druhá půlka, už to začíná být zajímavé.

*Envy*
"Prdele!" zařvala jsem. Né nesmějte se! Mě se nikdo smát nebude!!! Rozzuřeně jsem se rozhlídla kolem na rozesmátý tváře.
"Ty seš fakt naprosto neschopná!"
"Sklapni idiote!" obořila jsem se na Blacka a přitom si zuřivě drhla nový džíny. No jasná páka že jsem na sebe ZASE vylila to prokletý pití! Mě to fakt jednou zabije. "Já si aspoň umím zapnout košili!" Se znechuceným výrazem jsem se podívala na jeho rozepnutou košili.
"Nezáviď," řekl a vypnul hruď. Pochybovačně jsem se podívala na jeho a na moje p....eee...ňadra XD
"No, že bych toužila po tý tvojí plotně se říct nedá. Říká ti něco posilovna? Abys zachvíli nedopadl jako Péťa," dobírala jsem si ho. Opravdu to byl přímo proslov, který byl odměněn Beliným pobaveným uchechtnutím a naštvaným zasyčením, z míst, kde seděl ten černovlasej ko..jot.
"Neprskej, ještě chytím nějakou nemoc. Zjistil sis, jestli všechny ty slečny neměly nějakou chorobu...určitých orgánů?! To by asi Tereza neměla slibnou budoucnost," dokončila jsem svou myšlenku. Zachytila jsem Tracynin naštvaný škleb a to, jak se k němu lepí (nebo spíš on k ní!) Siriusek mi přišel tak nějak...naštvaný, asi nemá moc pevný nervy.
"Sklapni děvko," zašeptal naštvaně.
"Ale, ale, já uhodila hřebíček na hlavičku! Třeba se ti rozsvítí Blacku, jenže tahle šance je téměř nulová," pobaveně jsem se na něj dívala, ignorujíce onen titul, však kdo by se urazil, když mu tak řekne někdo, kdo spí s každou...první XD pokud to teda není-ona je muž. Jako ta první XD
"Jo, ten je nemocnej až na půdu," přidala se Bella, "začíná to debilštinou a končí šmejdštinou."
"Jo jo, mudlové těch nemocí mají víc než dost a ty máš zřejmě mudly rád co Blacku?" zapojila jsem se opět do hovoru a rozhlédla se kolem. Lucius nás pozoroval s neskrývaně cukajícími koutky, zato Sev se nepokrytě chechtal. Konečně si někdo utahoval z toho grázla, kterej ho celý ty roky šikanoval.
Evanska měla sklopenou hlavu, asi jí nebylo příjemný, když Trix začala narážet na šmejdy anebo tím chtěla zakrýt pobavení. Potter zaraženě těkal pohledem za mě na Bellu a formuloval v tý svý hlavě s blikajícím neonovým nápisem EVANSOVÁ nějakou větu, kterou by nás konečně setřel. Tracina na mě vrhala jeden rozzuřený a varovný pohled za druhým, ať radši zmlknu. Lupin dělal, že ho hrozně zaujal nápis: 'Za dvě Rájec bylinka, jelení lůj zdarma.' A vypadal, že neví, jestli má zuřit, že mu urážím kámoše nebo se smát. Ušklíbla jsem se, to je teda kámoš. Takovýho bych fakt chtěla mít.
"No ty máš s těma mudlama tak co říkat!" osopil se na mě Blackouš. A sakra, nad tím jsem nepřemýšlela. V hlavě mi bleska myšlenka na moji milovanou dýku. Jak ráda bych ji teď použila k jeho ubezdušení.
"Však já to nezakrývám, to se neboj. A taky se za to náležitě stydím. Ale dokážu si vybrat kamarády z těch lepších vrstev a stran," znechuceně jsem se opět poohlédla kolem. Usmála jsem se na Bellu a ta mi úsměv oplatila.
Black propukl ve strojený smích: "To že jsou tvoji kámoši? To bych rád viděl, jak ti pomůžou, když ti bude nejhůř, jestli se tě někdy zastanou. To nejsou kámoši, jen obyčejný mrtvý schránky bez citů!"
"Víš Blacku, každý není tak neschopný, aby mu za prdelí pořád chodily nějaký chůvy, který za něj žehlí každý průser. Víš, kámoši jsou od toho, aby tě zdokonalovali, aby ti ukázali cestu, dali radu, ale ne aby za tebe dělali všechno a ty sis myslel, jakej život není jednoduchý. Chybami se člověk učí a zdokonaluje. Jen těžko se z nich můžeš poučit, když si ani neuvědomí, že se něco kolem děje. Ne Blacku, kámoši jsou ti, kteří ti pomůžou poznat tu chybu a nechají tě, aby sis ty sám vzal ponaučení. Nechají tě, aby ses zdokonalil!" ukončila jsem svůj proslov a zamyšleně se zadívala na Blacka. Přemýšlela jsem, co jsem to vlastně řekla. Ale jo v podstatě to byla pravda...
Uvědomila jsem si, že na mě všichni civí. Lucius na mě souhlasně kývl, usmála jsem se a podívala se na ostatní. Ti byli na půl zmatení a na půl zamyšlení nad mým filozofickým projevem. Ušklíbla jsem se a mávla na číšnici. "Zaplatíme."
Vylezli jsme z podniku. Co teď? Začalo se stmívat. A já si teprve teď všimla tý nádherný skvrny přes celej můj klín. No to je fakt super! Jasný! To jsem fakt potřebovala, zašpinit si svoje oblíbený rifle. To je paráda! Wow! Mám špinavý rifle! Juchů! Jsem nadšená!
"Ehmm," začala jsem opatrně, "asi tady někdo nemáte náhradní kalhoty, že?" rozhlédla jsem se jen po pokrčených ramenech. Jasná páka lidi, já u sebe taky vždycky nosím troje, jen dneska jsem na ně nějak zapomněla.
Lucius si povzdechl a něco zamumlal, najednou mi v ruce přistály nějaký kalhoty.
"Eh, Luciusi?"
"Hm?"
"Víš, já normálně nenosím zpocený a smradlavý kalhoty mého otce na běhání." Svatouškovsky jsem se usmála, Lucius jen protočil oči a už jsem měla v ruce svoje hrozný starý rifle.
"Díky," mdle jsem se na něj usmála a rozhlédla se, kde bych se mohla převléct.
No teď si nejsem úplně jistá, jestli po tom opravdu tak toužím. To je opravdu nechutný. Z odfrknutím a znechuceným výrazem jsem vyšla k nějaké nechutně zapáchající a zaodpadkované uličce. Uuuu, asi se pozvracím! To je odpornej smrad.
Začala jsem rozepínat knoflíky na kalhotách. Někdo mě popadl ze zadu za pusu a něco mi přiložil k hlavě. Šíleně jsem se lekla, chtěla jsem začít ječet. Tak strašně, aby tomu někomu upadly uši. Držel mi ale pusu tak silně, že jsem nemohla ani pípnout. Myslela jsem, že mě udusí. Zkusila jsem prskat, kousat, škrábat, pokusila jsem se nějak vymanit z jeho sevření. Bez úspěchu.
"Neškubej s sebou a poslouchej mě dobře děvenko," zasyčel mi do ucha nechutný hlas, "víš, ono není bezpečné, když někdo ví o kouzelnících."
"Pauot," zamumlal jsem zděšeně do tý oplzlý ruky. Pomóc! Zachraňte mě někdo! Prosím. Co mám dělat?
Zlomyslně se rozesmál a přitlačil mi tu věc víc k hlavě, až teď jsem si uvědomila, že je to...hůlka. Ó můj Bože! To snad ne!
"Víš, nejdřív zabiju tebe a pak i tu tvoji kamarádku. Jistě si všimne, že se nevracíš." Začala jsem být zoufala. Tohle už není vtipný. Kde jsou ti úžasní svalnatí američani, kteří mě maj zachránit! Hoří mi noha! Kurňa, co to je! Pálí, sakra, au!
"Tak co, jakou smrt si vybereš? Chápej, jde tu o dobro ostatních a ty se určitě ráda obětuješ." Ten chlap mě začíná srát! Bojím se, hodně se bojím, nechci umřít, ale ať ten debil nežvaní takový hovadiny! A...a...a teď mi to došlo. Mě nehoří noha. Ha há, to je moje milovaná dýka! To ona je můj Američan! Ten neřád je asi úplně blbej. Nechal mi volný ruce! Tím líp pro mě.
Jednou rukou jsem ho chytla za tu jeho a snažila se ji odtrhnout. V podstatě jsem ji ale jen chytla, abych ho mohla nějak škrábnout. Třeba mě pustí a mě se podaří zdrhnout. Je to naivní, on mě dokáže zabít jen mávnutím hůlky, ale znáte to: Tonoucí se stébla chytá. Aspoň kapička naděje.
Zatímco jsem se jednou rukou snažila nenápadně vytáhnout dýku 'američanku', matně jsem vnímala jeho řečičky o milosrdné smrti. Ubožák!
Jakmile jsme se dotkla rukojeti ucítila jsem obrovskou energii. Pocit síly mi začal projíždět celým tělem, až do konečků prstů. Ta moc! Zatmělo se mi před očima, rychle jsem zamrkala, aby se můj pohled znovu zostřil. Všimla jsem si nějakého pohybu. To se mi moc nelíbí! Vůbec se mi to nelíbí! Lačnila jsem po krvi! Cítila jsem tu touhu a věděla jsem, že ji brzy naplním. Už jsem ho nechtěla jen škrábnout, chtěla jsem ho zabít... Chtěla jsem ochutnat jeho krev! Ušklíbla jsem se, když mi řekl, ať se rozloučím se životem.
"Ano," zašeptala jsem, ,,rozluč se." V tu chvíli jsem se prohnula, jak nejvíc jsme mohla a dýkou bodla za sebe. Ucítila jsem, jak lehce zajela do jeho měkkého břicha. Hůlka mu vypadla z ruky a já ji snadno chytila a odstoupila od něj. Zkrvavenou dýku jsem stále svírala v pravé ruce. Muž hekl a svezl se na kolena, rukou si svíral břicho.
Ušklíbla jsem se. "Jak říkám, rozluč se!" vykulil oči, zasípal a přepadl na obličej, začala jsem se smát, vypadal jak kdyby zakopl.
Poodstoupila jsem víc od něj, aby mě nezašpinil, ale v tu chvíli se ukázalo, co byl ten pohyb, který jsem předtím zahlédla.
Zpoza rohu se vyřítila Tereza a doběhla až k mrtvole.
"Jak jsi to mohla udělat? Vždyť jsi ho zabila! Seš normální? Chápeš, že je mrtvej? Že už se nikdy nenadechne? Že se nezasměje? A to kvůli tobě! Chápeš že ty jsi ho zabila?" začala na mě řvát se směsicí naděje a zoufalství v hlase. Nejspíš doufala, že si ještě neuvědomuju, co jsem udělala, a že toho budu litovat. Ale to se šeredně plete. Lhostejně jsem se na ni podívala:
"Vidíš jaký dělám služby lidstvu. Máme o dalšího ubožáka míň," ušklíbla jsem se a slízla kapku krve z dýky (N/A: A od té doby mám Aids.) Tracy na mě zděšeně pohlédla:
,,To nemyslíš vážně, že ne?!"
"Ale ano, myslím to naprosto vážně. Nemám jediný důvod toho litovat." Terez na mě nechápavě pohlédla a pak se podívala zpátky na to brzo se rozkládající individuum.
"Třeba ho ještě nějak půjde oživit!" zamumlala a zavřela oči. Po chvíli soustředění přiložila hůlku k ráně. Kde tu hůlku vzala?! To snad ta svině nemyslí vážně!
,,Ne!" zařvala jsem rozezleně, napnula se a dýku vymrštila proti ní. Terez jen zvedla hlavu a vyděšeně se dívala na dýku. Žádný obranný pohyb jen se neschopně dívala na přibližující se smrt. Zbledla a vyděšeně pohlédla na mě, ušklíbla jsem se a čekala, kdy se jí smrt zasměje do tváře, čekala na ten okamžik, kdy se jí moje dýka zabodne do prsou...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kris | Web | 12. září 2008 v 9:35 | Reagovat

No, pěkně se to vybarvuje, uvidíme kam až to dojde a jestli,...

2 weruška | Web | 12. září 2008 v 16:35 | Reagovat

tohle je dost krutý..

3 Mys | Web | 14. září 2008 v 10:59 | Reagovat

Ty voe...tak to je terno...

4 Baruuss | Web | 17. září 2008 v 17:50 | Reagovat

Tak to je sada, jak to asi dopadne...

5 irene | Web | 28. října 2008 v 19:50 | Reagovat

Páni, já jsem sice, taková ta pu´tka "Ať žije nebelvír" ale tady fakt nevím.... Máří mi příjde fakt drsná, ale nechutná; zase Tracy je suchar, no......... fakt nevim; tak nenapínej!!!

6 MiHaRu | Web | 21. června 2009 v 13:20 | Reagovat

je to super!! ale nevím co tě brzdí aby si mohla napsat další kapču:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama