Prosinec 2008

Omlouvám se...

17. prosince 2008 v 18:48 About me&blog
Opravdu se moc omlouvám, ale absolutně nestíhám, takže s další kapitolou počítejte nejdřív v neděli, v lepším případě v sobotu, ale to by se musel stát zázrak.
Proč tohle všechno? Protože vaše Tracy začíná naprosto nesmyslně blbnout, všechno na ni padá a ona už ani není schopná sednout k počítači. Řečeno jednoduše, z určitých důvodů, jsem vydeptaná, je mi špatně a nechce se mi psát. Úplně se mi z hlavy vykouřily všechny nápady. Ve škole absolutně nestíhám a moje vysvědčení asi taky nebude takové, jaké bych si představovala. Většina lidí mi říká, že mám být šťastná, že oni takový vysvědčení nikdy mít nebudou, ale když si člověk stanoví určitou hranici, tak ho pak mrzí, když se mu nepovede ji udržet. Pár lidí si ze mě kvůli tomu dělá legraci a to mě pak dostává ještě víc, oni zřejmě nechápou, že tohle je můj osobní vnitřní boj a oni by mi do toho kafrat neměli.
Pardón za tu vylejvárnu, doufám, že jsem vás nějak neodradila nebo vám nezkazila náladu, to by mě opravdu mrzelo.
Příjemné poslední dva předvánoční školní dny,
Tarcy.

4. kapitola Dvě důležitá zjištění

3. prosince 2008 v 15:44 | Tracy |  Poberti z5

Tak se vám hlásím s novou kapitolou k Pobertům, snad bude lepší, než ty předchozí, docela jsem se snažila a to je rekord přátelé, jsem totiž tak trošku resfriada. Kapitolka je docela krátká a věnovaná je všem, kteří komentovali minulouk kapitolu...a to se dostáváme k limitu, tentokrát třináct. Další kapitola je už skoro hotová, tak si pospěšte.