Oblíbené stránky a spřátelka

17. února 2010 v 16:02 | Tracy |  About me&blog
Zdravím všechny nadšence, kteří ještě stále moje stránky nezavrhli. :D Kapitolu už mám rozepsanou, jen mi pořád nepřipadá dost dobrá... to víte my lidi se sklonem k perfekcionalismu. Ale to nepatří do sdělení tohoto článku.Jitě jste si všimli, že mi v oblíbených stránkách přibyli nové tváře... no dobrá nové odkazy. Ode všech jsem se rozhodla něco přečíst, abych mohla oprávněně hodnotit. A uspořádám je abecedně, aby nedošlo k hádkám :D Poslední dobou jsem přehnaně diplomatická....

Ariel určitě všichni znáte, píše skvěle a právě dokončila povídku Love with dark secret. Moje oblíbená autorka. Toufnu si tvrdit, že vás osloví svým stylem psaní. Takže stojí za to mrknout se na její stránky a něco si přečíst. U mnoha článků má přidané video z Youtube, je to skvělé oživení.

Lucy - sídlí na společné stránce s Lilly a píšou FF Twilight. Je dobré si přečíst upravené příběhy postav, o nichž jsem už četla (a myslím, že většina z vás taky). Doporučuji prohlédnout, je to změna nemít na stole pořád jen Pottera XD.

Předpokládám, že o Moss se zmiňovat nemusím. Změnila si přezdívku a začala novou povídku. Je psaná úplně jiným stylem, než jsme byli dosud zvyklí, ale povídka je naprosto luxusní. (Spřátelila jsem s ní už dávno, to bylo jen takové doplnění a vysvětlení)

Simia & Peace - moje nové kamarádky. Peace píše například moc pěknou povídku Odstíny šedé, je u ní jen pár kapitol, ale vyplatí se počkat na pokračování. Další pak Druhá strana mince. Společně píšou také jednu povídku a podle prologu bude víc než jen skvělá. Simia se kromě FF věnuje i vlastní tvorbě a dle mého názoru je velice povedená. K jejím HP povídkám patří: Překrásná lež (hlavě Poberti) a Vězni osudu (pohled do druhého tábora tzn. Lucius, Bellatrix a další) Na těchto stránkách si každý najde svoje. Já osobně obdivuju každý článek, který si přečtu.

WaLLika - od této autorky jsem četla jen prolog k povídce Konečně opravdová láska a námět je velice zajímavý. Ispiruje se příběhy z HP a vymýšlí své vlastní verze. Zajisté se zalíbí i vám.

DODATEČNĚ VŠEM VELICE DĚKUJI ZA SPŘÁTELENÍ!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy..TvoJE SbNqO | Web | 18. února 2010 v 15:38 | Reagovat

už som si ťa pridala.=) máš u nás diplom za spriatelko. Dúfam, že sa bude páčiť.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama