Březen 2010

12. kapitola Záchranná mise 2/2

13. března 2010 v 23:48 | Tracy |  Poberti z5
Pokračování

12. kapitola Záchranná mise 1/2

13. března 2010 v 23:47 | Tracy |  Poberti z5
Zdravím všechny své čtenáře. Doufám, že vám novou kapitolou udělám radost. Je docela dlouhá, jinak očekávejte nudný a podivně napsaný děj. Vážně nevím, co si o tom mám myslet. No, budu ráda, když mi svůj názor napíšete do komentářů a za všechny předchozí moc děkuju.
Příjemné čtení, Tracy.


L pro Leenikk

12. března 2010 v 16:56 | Tracy |  -Alphabets-

Ahoj! Myslela jsem, že by bylo fajn sem aspoň něco přidat, vím, že si to asi nikdo moc nepřečte, ale dělám to pro svůj dobrý pocit. Jinak ruka už je celkem v pohodě, takže o víkendu přidám další kapitolu.
Vím, že moje milá Leenikk už dávno nepíše, ale i tak. Měla jsem ji ráda a její povídky byly a stále jsou super.

Zdravím

7. března 2010 v 19:34 About me&blog
Rozhodla jsem se, že vám napíšu aspoň tenhle článek. Byla jsem na jarních prázdninách v Rakousku a měla jsem menší nehodu na prkně(snowboardu) a udělala jsem si něco se zápěstím, snad je to jen naražený :) Nuže, píšu proto, abych vám řekla, že se snažím o další kapitolu, ale moc mi to nejde. Mám pocit, že je tahle povídka o ničem, přesto děkuji pár věrným, kteří komentují. Je to od vás moc milé a jste úžasní :D A dále, mám nápad na novou kapitolovku, bude taková odlehčenější (v překladu: blbost na odreagování), vlastně už mám napsaných asi šest a půl kapitoly. Je o Harrym Potterovy a jeho čtvrtém ročníku, jen to asi nebude úplně setejný... tak to je vše, sdělte mi názor v komentech, prosím. A lidi hádejte kolik lidí čte poberty z5? Devět, to je trošku smutný....